פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מול iOS

תאריך תאריך:09/09/2015 10:47:00 תגובותתגובות:

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מול iOSאם עד לפני כמה שנים השאלה בנוגע לפיתוח אפליקציות הייתה האם לפתח אפליקציה ל-iOS  (אייפון ואייפד) או אנדרואיד (סמסונג,HTC, LG ועוד),
היום השאלה היא לאיזו פלטפורמה לפתח קודם מכיוון שהפערים בין שתי מערכות ההפעלה הצטמצמו מאוד והיום אין כמעט מפתח שיכול להרשות לעצמו לוותר על אחת מהן. כמובן שאם הדבר אפשרי, רצוי לפתח לשתי מערכות ההפעלה במקביל, אבל בשטח זה לא תמיד כך בגלל מגבלות של חברת הפיתוח או האופי של תהליך הפיתוח עצמו (לדוגמה, אם מבצעים את הבדיקות קודם כל על מכשיר מסוג אחד בלבד על מנת לחסוך בזמן ומשאבים).

על מנת לענות על השאלה, יש כמה פרמטרים שצריך להתחשב בהם בזמן פיתוח אפליקציות :

1.דמוגרפיה – האם קהל היעד הרלוונטי אליכם מעדיף אנדרואיד או iOS? לדוגמה, בישראל היחס בין מכשירי iOS למכשירי אנדרואיד היה בעבר חצי חצי, אך כיום היחס יותר דומה ל – 1:2 לטובת האנדרואיד (לפחות בגזרת הסמרטפונים), כך שלא בהכרח כדאי לפתח קודם ל-iOS כפי שאולי נהוג לחשוב... לעומת זאת, בארה"ב יש עדיין רוב למשתמשי הiOS ולכן הרבה מפתחים אמריקאים מעדיפים לפתח קודם כל לiOS...

2.מהירות הפיתוח – תהליך ההטמעה באנדרואיד הוא קצר יותר, ואפשר לספק גישת בטא לאפליקציה בזמן קצר יותר מאשר על iOS ובאופן נוח יותר. כמו כן, תהליך האישור של גוגל בחנות האפליקציות שלה, ה – Google Play עדיין מהיר יותר מזה של אפל.
כמו כן, מהבחינה הטכנית, הפיתוח לאנדרואיד נעשה באמצעות שפת התכנות Java  שהיא שפת תכנות מוכרת יותר מאשר Objective C  או Swift של הiOS- וגם כלי הפיתוח זמינים ליותר מערכות הפעלה.

3.התאמה למכשירים שונים – בעוד תהליך הפיתוח לאנדרואיד כשלעצמו הוא מהיר יותר, באנדרואיד יש הרבה יותר גדלי מסכים ומכשירים מסוגים שונים להתמודד איתם (כולל כלי פיתוח, API, בגרסאות שונות). לעומת זאת, רשימת המודלים של האייפונים והאייפדים היא הרבה יותר מצומצמת והמשתמשים נוטים לשדרג את מערכת ההפעלה באופן תכוף יותר, כך שיש הרבה פחות מקום לטעויות וכאבי ראש בגלל חוסר התאמה במהלך הפיתוח הראשוני.

4.רווחים ומספר ההורדות – נכון, הרווחים פחות חשובים בטווח הקצר של פיתוח האפליקציה הראשונית, אבל הנתונים עדיין מראים שבעלי אייפונים ואייפדים נוטים לקנות הרבה יותר אפליקציות ולרכוש בתוך האפליקציות בממוצע מאשר משתמשי אנדרואיד. מהסיבה הזו, אם רוצים להתחיל לכסות את עלות הפיתוח במהירות, אין ספק שכדאי יותר לפתח עבור iOS.
יחד עם זאת, מעניין לציין שמספר ההורדות הכולל של אפליקציות באנדרואיד הוא גדול יותר, כך שמי שהאפליקציה שלו מבוססת על מודל חינמי של הצגת פרסומות, עדיף לו לפתח קודם כל דווקא לאנדרואיד.
לסיכום, ראינו שאין תשובה אחת לשאלה לאיזו פלטפורמה כדאי לפתח את האפליקציה שלכם קודם, והדבר תלוי בקהל היעד שלכם, ביכולת שלכם להתמודד עם שוק מרובה מכשירים ובמטרה אותה אתם רוצים להשיג קודם כל.
 
לעמוד הפוסט

תוכנה מומלצת לניהול לקוחות

תאריך תאריך:30/08/2015 21:38:00 תגובותתגובות:
ניהול לקוחות
כל עסק קם ונופל על הלקוחות שלו. בעל עסק שלא מבין את זה בזמן יכול ליפול יחד עם העסק שלו וכיום בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים עם מגוון הפתרונות שיש ניתן לנהל את הלקוחות בצורה יעילה. גם אם הניהול של העסק בתחומים האחרים יהיה מושלם, ניהול העובדים, ניהול הספקים וכו' עדיין בסופו של דבר ללא לקוחות שקונים את המוצר או השירות לא יהיה עסק. פעם, כשהיינו רוצים לתעד תקשורת עם לקוח מסוים היינו צריכים לעשות את זה על דף נייר והיום עם המערכות ניהול שקיימות אפשר לתעד את הכול כך שכל התקשורת תהיה ברורה וחשופה
בתור בעלי עסקים מערכת כזו שמנהלת את הלקוחות תהיה טובה לנו לא רק אם אנו אלו שמדברים עם הלקוחות אלא גם אם יש לנו עובדים שזהו תפקידם. כל השיחות והתקשורת בכלל עם הלקוחות מתועדת, וכך אם אנו רואים שמאיזו שהיא סיבה אחד מנציגי המכירות לא מצליח לסגור עסקאות נוכל להצביע איפה הוא טועה בשרשרת המכירה. כך נוכל גם לדעת על כל עובד ועובד העוסק במכירות עם כמה לקוחות פוטנציאליים הוא דיבר? מה הוא אמר להם? איך נסגרה השיחה ובכלל כמה הוא משתדל לשכנע את הלקוחות לרכוש את המוצר או השירות. מערכת ניהול לקוחות טובה גם לקוחות פוטנציאליים וגם ללקוחות שהינם כבר קיימים.
 
לחצו על הקישור הבא למעבר אל תוכנה מומלצת לניהול לקוחות 
 
לקוחות חדשים
התקשורת עם לקוחות חדשים חייבת להיות מתועדת וכל שלב בתהליך המכירה צריך להיות רשום. כך לדוגמא לקוח שפנה אלינו וביקש לברר על מוצר או על שירות מסוים ויש לו התלבטויות, נדע בשיחה הבאה עמו מהם ההתלבטויות? איפה המכירה נתקעה? איך אנו יכולים בכל זאת לשכנע אותו לקנות את המוצר או השירות? האם הבעיה היא בעלות השירות או המוצר או בעיה אחרת ואיך אנו יכולים לפתור לו את הבעיה הזו? ועוד מגוון דברים אשר בסופו של דבר תומכים בתהליך המכירה. ניהול לקוחות חדשים חייב לעבור דרך מערכת CRM שזו היא מערכת אשר מתעדת את התקשורת למן הרגע הראשון.
לקוחות קיימים
מערכת ניהול לקוחות טובה גם לניהול לקוחות קיימים. אם לקוח כבר קנה מאתנו מוצר מסוים במחיר מסוים נוכל לאחר זמן מה להתקשר אליו או לשלוח לו מייל נוסף ולהציע לו שוב את המוצר או השירות, נוכל לדעת מה הוא צריך ולהתאים לו את המוצר או השירות אותם הוא צריך, נוכל להציע לו מוצר נלווה למה שהוא כבר רכש, ונוכל כמובן לתת לו את המחיר אותו הוא קיבל או שנעשה לו הנחה קטנה. בכל מקרה נוכל לעקוב אחריו כל הזמן, מה שבסופו של דבר יגדיל את כמות המכירות שלנו אל מול הלקוח הזה. מערכת ניהול לקוחות אם כן טובה גם אל מול לקוחות קיימים.
לעמוד הפוסט

אתר WIX בעברית!

תאריך תאריך:02/07/2014 23:45:00 תגובותתגובות:
בס”ד
 
לאחר זמן רב שקצת הזנחנו את הבלוג שלנו , החלטנו להשיק את הבלוג שלנו מחדש ולתחזק אותו באופן שוטף, על מנת לתרום לגולשים המבקרים באתרינו קצת מהידע המקצועי האדיר שצברנו במהלך השנים בתחום בניית האתרים והשווק באינטרנט  ועל מנת שנוכל לסייע לכם לבנות את האתר הבא שלכם ולקדם את העסק שלכם צעד אחד קדימה!
בהמשך הדרך נשתדל לעמוד בקצב של פוסט לשבוע - שבועיים (תלוי בעומס העבודה שלנו)  ובכל פוסט לתת לכם , הגולשים טיפים ומידע חם וחיוני בתחום בניית אתרים , שווק ופרסום באינטרנט ועיצוב גרפי ואפילו סתם דברים מעניינים ומגניבים וביקורת על מוצרים ושירותים שונים !
 
את הפוסט הבא , אנחנו רוצים להקדיש למערכת בניית האתרים העולמית WIX שחוגגת החודש 50 מיליון לקוחות מסביב לעולם!
 
אם הגעתם לכאן ואתם לא יודעים מה זה בכלל WIX אז ניתן לכם ברייף קצר על הסטארט אפ הישראלי שנסחר היום בבורסה העולמית עם שווי של 900 מיליון דולר!
 WIX
  WIX היא מערכת ניהול תוכן לבניית אתרי אינטרנט מתקדמים.
חברת וויקס נוסדה בשנת 2006 בישראל וערכה נמדד כיום בכ-מעל 900 מיליון דולר.
WIX נחשבת לחברה הגדולה ביותר בעולם בתחום מערכות בניית האתרים, יש לה כמה מתחרים לא רעים בכלל כגון : WEBZAI (גם חברה ישראלית),WEEBLY ,SQUARSPACE ועוד… אבל WIX משאירה לכולם אבק, גם מבחינת מגוון האלמנטים הקיימים באתר וגם מבחינת נוחות הממשק .
החיסרון היחיד של WIX הוא שאין תמיכה בעברית , עד כמה שזה אבסורד שמדובר בחברה ישראלית ואין ב WIX עברית , אבל זה המצב , ולא נראה שישתנה בקרוב.
מסיבה זו , אנו מציעים פתרון מושלם למשתמש הישראלי שמעדיף ממשק ידידותי דובר עברית , מערכת LOGOSITE משיקה לWIX מבחינת מרבית האופציות והפ'יצרים עם ממשק מלא בעברית!
לאחר שנים של בניית אתרים על כל מיני פלטפורמות ומערכות  , אנו בחרנו את 2 המערכות האלה כ 2 המערכות העיקירות עליהן אנו בונים את אתרי האינטרנט של לקוחותינו ואנחנו גאים לומר בלב שלם שהמערכת הטובה בעולם לבניית אתרי אינטרנט היום היא WIX , והמערכת הכי טובה בישראל שעברה התאמה מושלמת למשתמש הישראלי היא LOGOSITE.
בהמשך הדרך נקדיש פוסט מלא רק למערכת LOGOSITE , אולם , בגלל שאנחנו כל כך אוהבים את WIX , והיא חוגגת החודש 50 מיליון משתמשי WIX , החלטנו לפתוח דווקא בפוסט על WIX.
אז עולה השאלה , יש כל כך הרבה פלטפורמות לבניית אתרים , JOOMLA ,WORDPRESS,MOTOCMS, אפשר לקנות טמפלט בטמפלט מונסטר ולערוך בDREAMWEAVER , אז למה דווקא WIX?
במה WIX טובה יותר מהמתחרות שלה?
 WIX בנויה בתקן המתקדם כיום ביותר לבניית אתרים (בדומה למערכת LOGOSITE) - תקן HTML 5 -
מה זה HTML 5?
ננסה להסביר בלי להכנס ליותר מדי פרטים טכניים , (HTML 5 (Hyper Text Markup Language הוא שפת קוד שפותחה על ידי ארגון שנקרא פותחה על ידיW3C עבור בניית אתרים , התקן הזה מאפשר  שילוב רכיבים שונים באתר – גלריות תמונות מרשימות , אפקטים במעבר עכבר , קישורי עוגן (ANCHORS)  סרטוני אנימציה, וידאו, סאונד ואפקטים נוספים, ללא צורך בהתקנה או הרחבה כלשהי וכוללת שלל אפשרויות עריכה ותצוגה משכוללות ומשודרגות להטמעת תוכן באתר כגון ממשק DRAG&DROP המאפשר להוסיף מודולים לאתר בגרירת עכבר, והיתרון העיקרי הוא התאמה מושלמת לסמארטפונים , טאבלטים וכל מכשיר אחר (חוץ מדפדפנים ישנים אקספלורר 9 ומטה) , בז'רגון המקצועי זה נקראה אתר רספונסיבי - מותאם לנייד.,
עד לפני כמה שנים טכנולוגוית ה FLASH שלטה בעולם בניית האתרים , אף על פי שבאמצעות פלאש ניתן ליצור אנימצייה מרשימה , הבעיה העיקרית בטכנולוגיה זו היא שהיא כבדה מאוד , מצריכה התקנה של תוספים חיצוניים , וכמעט לא נסרקת ע"י האינדקס של גוגל!
אחד התומכים העיקריים במעבר מFLASH ל HTML 5 הוא סטיב ג'ובס המנוח מנכ"ל אפל שהוביל את השינוי.
 כל המודולים כבר מובנים במערכת וברוב המקרים כמעט ואין צורך להוסיף קוד חיצוני (בדומה למערכת LOGOSITE בעברית) - אז איזה פ'יצרים בעצם צריך בשביל לבנות אתר תדמית איכותי? או אתר מכירות ? או בלוג שימשוך את תשומת לב הגולשים?
בהמשך נקדיש כמה פוסטים רק לפיצ'רים הקיימים ב WIX , בינתיים נציין את העיקריים על קצה המזלג , ונעשה השוואה גם למערכת לוגוסייט למי מהגולשים שלנו שרוצה אתר עם מערכת ניהול תוכן בעברית , כך שבסופו של יום יוכל לעדכן את האתר שלו באופן שוטף על בסיס יומי ללא תלות במתכנת שיגבה המון כסף עבור דבר שאתה כבעל עסק או בלוג יכול לעשות בעצמך בקלות ובפשטות!
 • מערכת הניהול של WIX קלה וידידותית אף על פי שהיא באנגלית בלבד!
 • המערכת כוללת אוסף עצום של אלפי תמונות באיכות HD עם זכויות יוצרים כך שלא תצטרכו לרכוש תמונות במקום חיצוני וסתם לבזבז כסף!
 • המערכת כוללת מאות תבניות לדוגמא (התבניות נועדו בעיקר בכדי לתת רעיונות עיצוב לתבנית הכללית של האתר וניתן לשנות אותן לפי התאמה)
 • הוספת תמונות , סרטונים , טפסים חכמים וכו....
 • ל WIX יש מגוון רחב של סוגי גלריות לתמונות לדוגמא לחץ כאן
 • ל WIX יש מגוון עצום של סוגי באנרים לדף הנחיתה של אתר ה WIX שלכם לדוגמא לחץ כאן
 • יש אפשרות להוסיף לאתר WIX קודים חיצוניים כגון: כלי מסחר בבורסה, אנימציות HTML 5 , איפריים וכו'...
 • ב WIX יש עשרות אפליקציות חיצוניות שניתן להוסף לאתר ה WIX שלכם , חלקן חינם וחלקן בתשלום כגון : צ'אט לאתר וכו'... (נפרט על הכל בפוסט נפרד על אפליקציות WIX)
 • ניתן להוסיף לאתר WIX פורום ובלוג מדהים
 • סליקת אשראי PAYPAL מובנית באתר WIX
 • גרסאת אתר WIX מותאמת לנייד מובנית במערכת WIX
 • ניתן להוסיף האתר WIX קישורי עוגן (קישורי עוגן משמשים באתר שבנוי מעמוד אחד ולקחיצה על כפתור בתפריט גוללת למקום הרלוונטי בעמוד - לדוגמא מדהימה לדף שבנוי מקישורי עוגן לחץ כאן!)
   
  אלו רק חלק קטן מהאופציות הקיימות .... על השאר נפרט בהמשך!
 
 
 
 

לבניית אתר WIX בעברית החל מ 99 ש"ח בלבד - השאר פרטים ונציג יחזור אלייך לייעוץ חינם!

לעמוד הפוסט

תבניות חדשות!

תאריך תאריך:23/01/2014 00:19:00 תגובותתגובות:
גולשים יקרים!
הוספנו מלא תבניות חדשות לבניית אתרים מדהימים בתקן HTML 5 ,
באפשרותכם לבחור את אחת התבניות ולהתחיל לבנות לכם אתר מדהים! 
לבניית אתר אינטרנט חינם לחץ כאן!

לצפייה בכל התבניות לחץ על אחת כאן!

 
לעמוד הפוסט
מספר עמודים: 2
הקודם    1  2 
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
                                                                                                 כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
                                                                                                 כתיבת מאמרים