איך לבנות עסק מצליח מהבית (עסק חופש)

דף הבית >> איך לבנות עסק מצליח מהבית (עסק חופש)

 

 

איך לבנות עסק מצליח מהבית (עסק חופש) 

 

החלום הרטוב של כל יזם מתחיל ששואף להקים עסק מצליח מהבית זה "עסק חופש", כלומר עסק שמאפשר להרוויח כסף באופן פסיבי בלי לעבוד קשה ובלי למכור את הזמן שלך, את החלום הזה מעט מאוד יזמים באמת מצליחים להגשים בפוסט הזה תגלו את הסוד שמאפשר ליזמים בודדים להקים עסק חופש שמייצר כסף על אוטומט...

הרבה יזמים מנסים להקים עסק מצליח מהבית ישנם הרבה עסקים מצליחים שמייצרים רווחים קבועים של הרבה מאוד כסף כל חודש למשך שנים, אבל יש הרבה יותר עסקים שפשוט קורסים ומתרסקים בדרך אף על פי שהיו להם חודשים שבהם העסק גילגל מחזורי רווח ממש טובים וקריסה כזאת כלל לא הייתה צפויה.

 

הבעיה שגורמת לרוב העסקים לקרוס למרות שבתחילת הדרך נראה שהעסק לכאורה משגשג ומייצר הכנסות יפות כל חודש, הוא שלרוב בעלי העסקים אין תוכנית עסקית מוכנה מראש ובמקום לתכנן את הדרך שלהם ולהציב לעצמם יעדים הם פשוט זורקים חצים לכל הכיוונים ובמקום לבנות עסק מצליח מהבית בצורה איטית ונכונה הם פשוט עסוקים בהשרדות תמידית וכיבוי שריפות.

 

הבעיה העיקרית בהקמת עסק מצליח מהבית זה שבתחילת הדרך יש מעיין חוסר יציבות ולפעמים קצת קשה להסתכל כמה צעדים קדימה, יכולים להיות לך כמה חודשים שבהם תרוויח סכומי כסף שלא דמיינת וההצלחה תסחרר אותך, ואותם ילוו כמה חודשים שיפילו אותך לקרשים ויסחטו ממך כל טיפת תקווה שנשארה בך.

 

הדרך להקמת עסק מצליח מהבית היא ארוכה ורצופה עליות והצלחות מרשימות לצד נפילות חדות וכשלונות מפוארים.
בפוסט הבא אנחנו נסביר מהם 4 שלבי האבולוציה שאתם צריכים להעביר את העסק שלכם על מנת לבנות עסק מצליח מהבית:

 

שלב 1 - אופוריה קטלנית!

השלב הראשון בדרך להקמת עסק מצליח מהבית הוא ללא ספק השלב המהנה ביותר אבל יחד עם זאת זהו שלב  מסוכן שיכול להיות קטלני.


אני מדבר על הנקודה הזאת שאתה מתלהב מהרעיון שאתה עוזב את החיים הישנים שלך כשכיר, אומר שלום לבוס המעצבן שלך ולפקקים כל בוקר בדרך למשרד, מוציא סכום של אלפי שקלים בהקמת המשרד החדש שלך בבית משקיע שעות בבחירת העיצוב של חדר העבודה שלך ומבזבז שעות על גבי שעות השוואת מפרטים של מחשבים ניידים ובהחלטה באיזה חנות לרכוש את הלפטופ החדש והיוקרתי שלך.

אחרי ששלב ההתלהבות נגמר אתה מבין שבסופו של דבר אתה צריך להתחיל לעבוד באמת ולהביא לקוחות חדשים כל חודש בשביל להרוויח כסף….
ואז אתה מבין שיש לך הרבה אחריות על הכתפיים ואתה בעצם הקברניט ששולט על הספינה.

בשלב הזה, אחרי שנגמר הכיף רוב בעלי העסקים מתחילים להיות לחוצים,מבולגנים ומבולבלים, וכל זה בגלל שהם לא בנו לעצמם תוכנית עבודה מסודרת שתאפשר להם לבנות את העסק שלהם צעד אחר צעד.
על מנת לבנות את העסק שלנו עם בסיס חזק, עלינו לבנות תוכנית עסקים מסודרת שתעזור לנו להבין דברים בסיסיים בנוגע לעסק שלנו כמו :
מה אנחנו מוכרים?
למי אנחנו מוכרים?
בכמה אנחנו מוכרים?

או במילים אחרות:
מה המוצר או השירות שלי?
מי הוא קהל היעד שלי?
כמה אני רוצה להרוויח מהעסק שלי כל חודש?!

אחרי שנענה לעצמנו על שלושת השאלות הבסיסיות האלה, יהיה לנו הרבה יותר קל להבין את המסלול של העסק שלנו ונוכל לעבור לשלב הבא…

 

שלב 2 - יוצאים לדרך… בזהירות!

 

אז בנית אתר לעסק שלך, פתחת דף פייסבוק, ערוץ יוטיוב ואינסטגרם …
ואפילו רשמת לבד איזה מאמר או שניים והעלת לבלוג באתר שלך…
אנשים מתחילים להתעניין בשירותים שאתה מציע ואפילו משאירים פרטים…

אתה מתחיל לחזור ללקוחות ולידים שהשאירו פרטים ואתה מבין שעד שאתה סוגר עסקה יוצא לך המיץ ואז רוב בעלי העסקים עושים את הטעות החמורה ביותר שיכולה להיות - להוריד מחירים!
כבעל עסק מתחיל, אתה לא מבין את הצרכים של הלקוח שלך ומה באמת מניע אותו לסגור עסקה ולכן רוב בעלי העסקים מנסים לשרוד ועובדים יותר קשה בשביל פחות כסף...

לאט לאט אתה מגלה שכל מה שאתה יודע על ניהול עסק מצליח מהבית, זה אפילו לא רבע ממה שאתה צריך לדעת בשביל לנהל עסק רווחי מהבית בצורה יציבה לאורך זמן.
בשלב הזה אתה מגלה שבניית אתר לעסק והקמת דף פייסבוק זה רק קצה הקרחון, ועל מנת להצליח להרוויח כסף באינטרנט אתה צריך לשלוט בהרבה מאוד תחומים כגון:
עיצוב גרפי, כתיבה שיווקית, קידום אורגני, ניהול קמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות כמו פייסבוק וגוגל והכי חשוב אתה צריך גם להיות איש מכירות טלפוני על מנת לסגור עסקאות עם לקוחות.

ואז אתה מבין שזה לא כזה פשוט כמו שסיפרו לך…
ופה מתחיל מעגל הקסמים הקטלני של כל מי שמנסה להתחיל מסלול של עבודה מהבית דרך האינטרנט.
יש לך רק 24 שעות ביממה.
מתוכם אתה צריך 8 שעות לישון, נשאר לך עוד 16 שעות כאשר 8 שעות מתוכם אתה מקדיש לעצמך ולמשפחה שלך ונשארו לך רק 8 שעות ביום שבהן אתה צריך:
לכתוב תוכן לאתר שלך
לשווק את העסק שלך
לחזור ללקוחות מתעניינים
לפתח מוצרים חדשים
להביא עוד לידים לעסק
לעבוד על פרוייקטים של לקוחות
לתת שירות לקוחות
לקדם את האתר שלך בגוגל
להעלות פוסטים בפייסבוק
לערוך סרטונים ליוטיוב…
ועוד ועוד ועוד...

ובתוך כל זה אתה צריך גם ללמוד איך עושים דברים שאין לך בהם בכלל מושג איך עושים!!!
הבעיה שרוב בעלי העסקים שרוצים לעשות כסף מהבית תקועים בתוך המעגל הזה!
הם הצליחו לסגור עסקאות עם כמה לקוחות והם תקועים כל היום בעבודה מול לקוחות ולא נשאר להם זמן או תקציב לשיווק העסק שלהם על מנת להביא לקוחות חדשים בחודש הבא.

ואז מה שקורה זה שחודש אחד אתה עובד פצצה, מרוויח טוב ונראה לך שאתה בפסגת האוורסט, אבל מה שקורה בפועל זה שפתאום אחרי תקופה שיצא לך עשן מהאזניים אתה שומע צרצרים.
אין טלפונים, אין לידים, אין לקוחות חדשים, חזרת לנקודת המוצא שלך!
בזמן שנלחמת עם לקוחות והשקעת את כל כולך בסיום הפרוייקטים שלהם אתה מבין שישנת בהקיץ בכל מה שקשור לשיווק העסק שלך ואתה בעצם חוזר 7 צעדים אחורה.

בשלב הזה רוב בעלי העסקים מהבית פשוט מתייאשים כי הם לא מבינים מה הם לא עשו נכון ואיך אחרי כמה חודשים שהם הרוויחו ממש יפה פתאום העסק שלהם יצא לפנסיה מוקדמת ולא מגיעים לקוחות חדשים.

 

שלב 3 - חישוב מסלול מחדש!

לשלב הזה של חישוב מסלול מחדש יגיע רק חלק קטן של אנשים שבאמת רוצים לצאת ממעגל העבדות המודרינית לחופש כלכלי  ורוצים להרוויח כסף מהבית.
מי שמגיע לשלב הזה אלו בדרך כלל אנשים רציניים שיש להם מטרה והם יגשימו אותה בכל דרך אפשרית.

אנשים כאלה מבינים שבשביל לעשות כסף באינטרנט הם צריכים הרבה מאוד ידע בתחומים רבים.
בשלב הזה רוב בעלי העסקים מבינים שהחוסר ידע שיש להם בעבודה מהבית דרך האינטרנט זה בעצם מה שתוקע אותם מלקחת את העסק שלהם צעד אחד קדימה.

אחרי שאתה מנהל תקופה מסויימת עסק באינטרנט אתה מבין שבשביל להצליח באמת אתה חייב לשלוט במלא תחומים זה לא מספיק לבנות אתר וזה לא מספיק להקים דף עסקי בפייסבוק.
אתה חייב ללמוד איך להפסיק למכור את הזמן שלך ולייצר מערכת שתעבוד בשבילך ותאפשר לך לייצר הכנסה פסיבית.

עולם הדיגיטל זה כמו אוטוסטרדה ענקית ללא גבולות וכיזם מתחיל ללא ידע או ניסיון אתה יוצא לדרך בלי מפה ובלי וויז שיראה לך את הדרך, אז יכול להיות שלחלק מהיעדים בדרך אתה איכשהו תגיע בצורה אקראית אבל זה יקח לך הרבה מאוד זמן ואז אתה תגלה שבזבזת הרבה מאוד זמן בדרך ופשוט חזרת לאותו מקום כי לא הייתה לך הכוונה.

 

אבל מה אם אני יגיד לך שיש דרך אחרת.
"דרך המלך", "כביש 6 של עולם הדיגיטל" , קיצור דרך שיוביל אותך ישר למקום שאליו אתה רוצה להגיע, WAZE לעולם הדיגיטל...

לא היית רוצה מונית פרטית שתיקח אותך ישר ליעד במקום ללכת ברגל ולעשות כל כך הרבה טעויות שיובילו אותך למבוי סתום?
לא היית רוצה מעלית שתיקח אותך ישר לקומה 48 במקום לעלות את כל הדרך ברגל ולעצור בדרך?

 

אז כאן אני יגלה לכם שיש "דרך קיצור" שתוביל אתכם ישר לשלב 4 ותאפשר לכם לדלג בקלות על שלבים 1+2+3 !

לפרטים על "הקיצור דרך שיוביל אותך ישר לשלב 4" - לחץ כאן!

 

שלב 4 - עסק חופש!

לא הרבה יזמים מגיעים לשלב הזה.
לשלב 4 של עסק חופש מגיעים בדרך כלל רק השורדים החזקים שעברו הרבה תלאות בדרך ולמדו בדרך הקשה איך עושים כסף באינטרנט.

אבל מי שמגיע לשלב הזה לומד איך לשבור את המשוואה של זמן = כסף!
מי שמגיע לשלב הזה מבין איך הוא יכול לייצר לעצמו נכסים דיגיטליים שיעבדו בשבילו וייצרו עבורו כסף 

בצורה פסיבית.
מי שמגיע לשלב הזה יכול לאפשר לעצמו לעבוד שעה ביום ולראות את הכסף מתגלגל בצורה אוטומטית לחשבון הבנק שלו.
מי שמגיע לשלב הזה באמת הגיע לחופש כלכלי ובנה לעצמו עסק חופש!


אז עומדות לפנייך 2 אופצויות:

אופציה מספר 1:

קח 10 שנים ותעבור את שלבים 1 ו 2 ואולי תגיע ביום מן הימים לשלב 3 ורק אם ממש תקיא דם ותבזבז מספיק כסף בדרך… תגיע לשלב 4 ( סיכוי קלוש מאוד)

אופציה מספר 2:

יש לך הזדמנות חד פעמית, לעשות קיצור דרך ולהזמין מונית שתיקח אותך ישר לשלב 4 ותאפשר לך להקים עסק מצליח מהבית בלי לעבור את השלבים שבהם נתקעים רוב בעלי עסקים, כך שתוכל להרויח כסף בצורה פסיבית ולייצר לעצמך נכסים דיגיטלים שיעבדו בשבילך וייצרו לך כסף בצורה אוטומטית כל חודש.

הקיצור דרך הזה יאפשר לך גם לקבל זיכיון על מערכת חדשנית שמאפשרת להרוויח כסף בצורה היברידית במודל משולב של רווח אקטיבי ופסיבי.
כלומר אתה יכול להחליט כמה כסף אתה רוצה להרוויח כל חודש.
אתה תוכל לייצר מנגנון הכנסה פסיבי שיכניס לך כסף כל חודש על אוטומט ישר לחשבון הבנק שלך גם אם לא תעשה כלום ואם תרצה להגדיל את הרווחים שלך תוכל להפעיל מנגנון אקטיבי ולהגדיל כל חודש את ההכנסה שלך בהתאם לכמה שתרצה להרוויח כל חודש.

 

את קיצור הדרך הזה אתם תעברו באמצעות לווי צמוד מצוות מדריכים וותיק ומנוסה כל הדרך עד להצלחה שלכם כולל התחייבות בחוזה להצלחה שלכם.

חשוב לציין שאין כפתורי קסם!
גם בשלב 4 אתם תצטרכו ללמוד לפעול וליישם, אבל הפעולות שתבצעו יהיו הרבה יותר מדוייקות ויחסכו לכם הרבה מאוד כסף בשיווק נכון של העסק שלכם.
אלו יהיו פעולות אוטומטיות שיאפשרו לכם לתפעל את העסק שלכם בלי להשקיע את כל הזמן הפנוי שלכם בתפעול העסק.

 

הסוד האמיתי בשיווק באינטרנט הוא הקמת נכסים דיגיטליים שמייצרים הכנסה פסיבית, בלי להשקיע את כל החיים והכסף שלך בזה.
ברגע שיש לך מוצר מסויים ואתה יודע איך להשתמש בצורה נכונה באינטרנט על מנת להגיע לקהל יעד מטורגט שמעוניין ברכישת המוצר הזה אתה תוכל לייצר לעצמך הכנסות ללא תקרת זכוכית.

בעשר השנים האחרונות לוויתי אלפי בעלי עסקים בארץ ובחו"ל ועזרתי להם לייצר קיצורי דרך לעסק שלהם שהובילו אותם להצלחה בבניית עסק חופש משלהם ויש לנו מאות עדויות של תלמידים שהצליחו לבנות עסק מצליח מהבית.

כיום יש לי מכללה שמלמדת יזמים כמוך כיצד להקים עסק מצליח מהבית ולייצר הכנסה אקטיבית ופסיבית מהאינטרנט ואני גם נותן להם לווי אישי ותמיכה ומתחייב בחוזה להצלחה מכיוון שאנו מלמדים שיטות בלעדיות שעובדות ומבטיחות 100% הצלחה ומאפשרות להרוויח כסף באינטרנט בלי לבזבז זמן וכסף.

 

אם אתם רוצים לראות על מה מדובר ואיך גם אתם יכולים להקים עסק מצליח מהבית, אני יותר מאשמח שתלחצו על הלינק ונתראה בדף הבא, בהצלחה!

 

נ.ב - אין כפתורי כסף ולא מדובר בהבטחה לכסף קל או התעשרות מהירה, מי שמחפש כפתורי קסם שלא ילחץ על הלינק, במידה ואתה מעוניין בקיצור הדרך שלך לעבר עסק חופש  כבר עכשיו - לחץ כאן! 

 

 
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
דרופשיפינג                                                                                  כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
 קורס דרופשיפינג                                                                         כתיבת מאמרים