WIX עברית
בנה אתר חינם ב WIX ב 3 צעדים פשוטים : 1. בחר תבנית | 2. הכנס תמונות וטקסטים | 3. העלה את האתר לאויר |  לחץ כאן לצפייה בכל התבניות ופתיחת אתר חינם

בניית אתר WIX עברית - החל מ 99 ש"ח בלבד!

דומיין + פרסום בגוגל עד 1250 ש"ח - מתנה!

דף WIX בפייסבוק
כנסו לדף הפייסבוק שלנו למידע נוסף , חדשות וטיפים  על בניית אתר ב WIX
קבוצת WIX בפייסבוק
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו , לתמיכה אונליין בבניית אתר WIX בעברית 
המשך לקרא ותבין מדוע אתה חייב לשדרג את האתר "החינמי" שלך לאתר Premium!
בניית אתר WIX בעברית , החל מ 99 ש"ח בלבד!
חייג עכשיו 03-6433771 ונבנה לך אתר WIX מנצח בעברית!
לוגוסייט בניית אתרים.

מהי מערכת WIX?

WIX היא מערכת מקצועית לבניית אתרים בתקן HTML 5 , בניגוד ל מערכת בניית אתרים LOGOSITE אשר תומכת בעברית מלאה, מערכת בניית האתרים WIX אינה תומכת בעיברית , אולם מדובר במערכת בניית אתרים ועיצוב אתרים איכותית מאוד אשר יש בה מגוון רחב של פיצ''רים ומודולים לבניית אתרים.

האם יש WIX בעברית?

כפי שציינו , אין WIX בעברית, מערכת בניית האתרים WIX , היא באנגלית בלבד. 
לכן לרוב לקוחותינו נמליץ לבנות אתר באמצעות מערכת LOGOSITE המיועדת לבניית אתרים גדולים כגון: אתרי מכירות , אתרי קטלוג, אתרי בלוג , פורומים כו'' או מערכת LOGOSITE המציעה מגוון פיצ''רים ומודולים כמו מערכת בניית האתרים WIX , גם היא מערכת לבניית אתרים בתקן HTML 5 , והיתרון הגדול שהיא בעברית מלאה , נוחה וקלה לשימוש.

האם האתרים שנבנים ב WIX מתאימים לנייד?

כן, האתרים שנבנים באמצעות מערכת WIX מותאמים באופן אוטומטי לנייד אם זה אייפון או אנדרואיד וכו''..

על איזה מערכת כדאי לי לבנות את האתר שלי?

הכל תלוי בצרכים של המשתמש , במידה ומדובר בבניית אתר מסחרי הכולל אפשרויות סליקת אשראי מגוונות, אתר מכירות אונליין , אתר פורומים , אתר קטלוג , וכו''... עדיף להשתמש במערכת בניית האתרים לוגוסייט - זוהי מערכת וותיקה ויציבה המכילה את כל המודולים והפיצ''רים האפשריים , כולל סליקת אשראי , סטטיסטיקת כניסות לאתר , ניהול חברים , הפצת ניוזלטרים , ניהול חנות, ניהול מלאי , ניהול הזמנות וכו''....
מי שצריך אתר תדמית לא שגרתי , יכול להשתמש במערכת בניית האתרים WIX , המערכת מציעה מגוון רחב של תבניות , מערכת בניית האתרים WIX משתמשת בתקן HTML 5 , המאפשר בניית אתרים שנראים טוב עם אנימציות שונות ללא שימוש בפלאש, הבעיה של רוב המשתמשים , היא שהמשתמש הממוצע ימצא אותה קצת קשה לתפעול , גם בגלל שאין WIX בעברית , והתמיכה של WIX בעברית היא בסיסית מאוד .
מי שרוצה גם אתר תדמית שיראה מדהים וגם חשוב לו שתהיה לו מערכת ניהול קלה , פשוטה וידידותית , אנו ממליצים בחום על מערכת בניית האתרים LOGOSITE , שגם היא תומכת בעברית מלאה , הממשק כולו בנוי בעברית , והיא אינטואטיבית פשוטה וקלה לשימוש.
מערכת בניית האתרים LOGOSITE , משתמשת בטכנולוגיות החדישות הקיימות היום בשוק , וכל האתרים הם בתקן HTML 5.

ואם בכל זאת אני רוצה אתר WIX וקצת קשה לי לתפעל את המערכת?

אין שום בעיה!
חברת LOGOSITE מעניקה ללקוחותיה שירות בניית אתרי WIX בעברית.
איך בונים אתר WIX בעברית? 
בחר אחת מהתבניות של מערכת WIX כפי שהן מופיעות באתר בהמשך , העבר לנו את כל החומר שאתה מעוניין שיהיה באתר ה WIX שלך - תמונות , מאמרים , מוצרים , טקסטים וכו... ותוך 14 ימי עסקים יש לך אתר WIX בעברית באויר.
אנו נדאג לך הכל - איפיון האתר , הגדרות , חבילת אחסון , שם דומיין .


האם ניתן לשנות את התבניות באתר WIX בעברית?

התבניות נועדו רק על מנת לפשט ולהקל את תהליך איפיון האתר , שזהו השלב הארוך והמורכב יותר בבניית אתרים , ככה הלקוח יודע מראש איזה אתר הוא מקבל ויותר קל לאפיין את בניית האתר .
כל האלמנטים באתר WIX בעברית ניתנית לשינוי , אתר WIX בעברית הוא דינמי מאוד וניתן להחליף תמונות , להזיז אלמנטים , להוסיף אלמנטים לשנות טקסט וכו''...

כיצד מתבצע תהליך האיפיון של אתר WIX?

איפיון האתר הוא השלב הדומיננטי והחשוב ביותר בבניית האתר , בדומה לבניית בניין , שלב התכנון הוא החשוב ביותר ולכן גם הארוך ביותר.
בעיקרון עם מערכת WIX בניית אתרים ניתן לבנות כמעט כל סוג של אתר , החל מאתר תדמית ב WIX ועד אתר בלוג WIX מדהים  ... 
מערכת WIX היא מאוד נוחה לשימוש ומאפשרת לעצב את אתר ה WIX שלכם באופן הייחודי שתרצו ללא שום הגבלה!
בתור פתיחה ועל מנת לקבל כיוון לאופן בניית אתר ה WIX שלכם , יש במערכת WIX מאות של תבניות מוכנות - לצפייה בתבניות השונות לחץ כאן 
ניתן גם לשאוב רעיונות מכאן   או מכאן .
וגם מכאן!


יש להבין שהתבניות הם לא מוגבלות , לעומת מערכות אחרות שניתן להתשמש בתבנית ללא שום אפשרות שינוי , במערכת WIX בניית אתרים הכל ניתן לשינוי , ניתן להוסיף אלמנטים ב WIX ולהוריד אלמנטים ב WIX ולעצב אותם בצורה שונה , הכל בהתאם לאיפיון הלקוח ובהתאם למה שמוצא חן בעיניכם!

התבניות הם רק בסיס , ומשנים אותם בהתאם ללקוח .

לכן , לפני שמתחילים לבנות את האתר , אנחנו מציעים ללקוח לעיין בתבניות לדוגמא , להסתכל באתרים של מתחרים ולהתרשם , לשאוב קצת רעיונות מכל מקום , ואז לגבש מוצר מוגמר שיותאם באופן אישי להעדפות הלקוח. לאחר שמחליטים על סגנון מסויים של אתר WIX שמתאים לנו , הדבר יקל על המשך תהליך בניית אתר ה WIX שלנו.

לפירוט נוסף בנושא איפיון האתר ניתן לקרא פה  ( סעיף 2)

החלק החשוב ביותר באיפיון האתר הוא דף הנחיתה או דף הבית , לדף הבית יש בדרך כלל מבנה קבוע מבחינת האלמנטים שאמורים להופיע בו והוא מחולק ברוב המקרים ל 4-5 חלקים :

1. החלק העליון בדרך כלל יכיל פרטים כגון : לוגו , פרטי יצירת קשר לעסק כגון כתובת וטלפון , אולי איזה סלוגן או משפט המחץ של העסק, שם בית העסק קישור לרשתות חברתיות כגון פייסבוק , גוגל + , טוויטר, יוטיוב , סאונדקלאוד וכו''...
2. מתחת יש לנו את תפריט האתר 
3. בחלק האמצעי החשוב ביותר של אתר ה WIX שלנו נשים בדרך כלל באנר מרשים עם תמונות מתחלפות  - דוגמאות לסוגי באנרים ב WIX  או גלריית תמונות מיוחדת  או סרטון וידאו שיווקי - יש לקבוע מראש מה אנחנו רוצים שהלקוח יעשה כשהוא נכנס לאתר , כלומר המהות היא " הנעה לפעולה" - רכישה, יצירת ליד , לחיצה על לייק , רישום לרשימת תפוצה וכו''... לכן במרחק קרוב לבנאר הראשי שלנו נמקם טופס הרשמה , כפתור קישור למבצע מיוחד ורכישה, רישום למערכת תפוצה וכו''....
חשוב להנגיש ללקוח את הדברים החשובים בהתאם לפעולה אותה נרצה שיבצע - זו בעצם מטרת האתר שלנו!
4. פירוט על 3-4 המוצרים או השירותים או הקטגוריות הכי חשובים שלנו בעסק בדרך כלל נבצע קישור ע"י כמה באנרים מעוצבים שיקשרו לעמודים הרלוונטיים
5. עלמ"ה - עדויות / לקוחות / מותגים / הוכחות - משפיע בצורה מכרעת על שיקול הדעת הלקוח להשתמש בשירותים שלכם !
6. חלק תחתון - פרטי יצירת קשר, לינקים , מפת האתר , קוביית פייסבוק .

לאחר שמסיימים את איפיון דף הבית של אתר ה WIX שלכם , ניתן להמשיך להגדיר את שאר חלקי האתר כגון גלריות תמונות  וכו''...

בהצלחה!
 
 
למה כדאי לבנות את האתר דווקא על מערכת WIX ?
איזה מאפיינים יש למערכת WIX  שהופכת אותה לשונה מהמתחרות והופכת אותה למערכת בניית האתרים המתקדמת והטובה ביותר בעולם?
למה 50 מיליון לקוחות מסביב לעולם בחרו דווקא במערכת WIX?
למה WIX  נסחרת בבורסה במליארדי דולרים?
 

כל התשובות לפניכם!
מספיק לעיין במאגר המאפיינים החלקי שלהלן , בכדי להבין ש 50 מיליון לקוחות לא טועים!

 
 מאות תבנית עיצוב
ב WIX  יש מבחר של מאות תבניות עיצוב שעוצבו ע"י מעצבי WIX מקצועיים ,בהתאם לטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב המאפשרות בניית אתר אינטרנט מקצועי ומדהים יש לציין שתבניות WIX  משמשות להשראה בלבד, תבניות WIX  הן מודולריות  וניתן להתאים כל תבנית WIX לדרישות הלקוח.
עיקר השימוש בתבניות WIX הוא לשם השראה ומעין קטלוג לבחירת סגנון עיצוב מסויים שמתאים לטעמו האישי של הלקוח , בחברת לוגוסייט , אנו בונים את האתר בהתאם לאיפיון הלקוח ועל פי דירשותיו.
 
ממשק גרירה
WIX  מציעה ממשק גרירה אינטואיטיבי וידידותי המאפשר לשנות ולעצב כל אלמנט באתר ה WIX כגון : טקסט , תמונות , גלריות , סרטונים וכו''.. ולהתאים אותו לצרכי המשתמש בקלות , אין גבול ליצירתיות ולדימיון , מערכת WIX  מעניקה את כל הכלים הדרושים על מנת לבנות אתר WIX  מקצועי ומושלם.
בסיום בניית אתר WIX  המתמש מקבל מערכת מתקדמת ומשוכללת , אך יחד עם זאת קלה וידידותית לשימוש ולאחר הדרכה קצרה הלקוח יוכל לתפעל את האתר שלו על מערכת WIX ולעדכן את אתר ה WIX שלו  בקלות ובאופן שוטף.
 
התאמה מושלמת לנייד
מערכת WIX  מאפשרת ליצור לאתר האינטרנט גרסא מותאמת לנייד , כך שאתר ה WIX  שלך יראה מושלם בכל מכשיר , כמו כן ישנו מגוון רחב של אלמנטים רספונסיביים שמשנים את צורתם בהתאם לגודל המסך, עם WIX  האתר שלכם יראה מדהים על כל מכשיר החל מסמארטפפון , טאבלט , ועד מסך טלויזיה ענק!
 
ב WIX  מאגר של אלפי תמונות ואייקונים עם רישיון לשימוש חופשי – חינם!
נגמרו הימים שבשביל להכניס תמונות לאתר היה צורך לקחת תמונות מחיפוש בגוגל ולהסתכן בתביעה משפטית של אלפי שקלים או לחילופין לחפש בנרות תמונות ממאגרי תמונות כגון SHUTTERSTOCK  וחבריו ולשלם עשרות דולרים על כל תמונה!
מערכת WIX  מציעה מאגר תמונות מדהים המכיל אלפי תמונות באיכות HD  בחלוקה על פי קטגוריות, ווקטורים ואייקונים לשימוש חופשי וכל זה – חינם!
המשמעות היא חסכון של מאות עד אלפי שקלים בבניית האתר!
 
אתר  WIX  דינמי ומודולרי בהתאמה אישית
כל האלמנטים במערכת WIX  הם דינמיים וניתנים לשינוי כך שניתן לבנות את האתר בהתאם לטעמך האישי  הכל ניתן לשינוי בהתאם לאיפיון הלקוח-  תמונות, רקעים, צבעים, גופנים וטקסט והכל בלחיצת  כפתור.
 
ממשק  WIX  לעריכת טקסט

באמצעות ממשק עריכת הטקסט של  WIX   ניתן לערוך את הטקסטים של האתר בקלות , ישנם עשרות סוגי פונטים , בשפות שונות כולל עברית!
ניתן בקלות לשנות את גודל הגופן , צבע , אפקטים וכו''...
בעבר היו קצת בעיות בבניית אתר WIX  בעברית , אבל מאז בוצעו הרבה עידכונים ושידרוגים למערכת WIX , כך שבהתאם לטכנולוגית מערכת WIX היום אין שום בעיה לבנות אתר WIX  בעברית שיראה מדהים ויעבוד בצורה מושלמת ומותאמת לעברית.


אפקטים במעברי עמודים
מערכת WIX  מציע מגוון של אפקטים במעברי עמודים כך שהאתר שלכם יראה דינמי ועכשווי ויעניק לגולש חווית גלישה כמו שרק מערכת WIX  יודעת לתת!
 
ממשק גרירה WIX
הלב של אתר האינטרנט הוא המערכת שעומדת מאחוריו, עם WIX  אתם יכולים להיות בטוחים שיש בידיכם את המערכת שהיא המרצדס של מערכות בניית האתרים!
עורך אינטרנט בטכנולוגית HTML5 הכולל ממשק גרירה ידידותי ועוצמתי זה מה שעושה את ההבדל בין WIX  למערכות אחרות, בקלות ניתן לשנות ולהתאים את אתר ה WIX  שלך בהתאם לאיפיון האישי שלך!
 
 
 
הטמעת קוד חיצוני
בניגוד למערכות אחרות , WIX  מציעה חנות אפליקציות ענקית המכילה כמעט 200 אפליקציות ווידג''טים שמותאמים במיוחד עבור המערכת , אולם במידה ולא תמצא בחנות האפליקציות של WIX את מה שאתה מחפש, תמיד ניתן להטמיע קוד HTML  חיצוני ולהרחיב את פונקציונאליות האתר שלך
 
הגנת עמודים
יש לך דפים באתר ה WIX  שלך שאתה רוצה לחסום את הכניסה אליהם לחברים או מנויים בלבד? אין בעיה , מערכת WIX  מאפשרת לך להגן עמודים ספציפיים עם סיסמה!
 
 
 
עריכת תמונות

העלת תמונה ואתה צריך ליעורך אותה בפוטושופ?
אין שום צורך בתוכנות חיצוניות יקרות , מערכת WIX  משלבת בתוכה מערכת מתקדמת לעיבוד ועריכת תמונות בצורה המקצועית ביותר ללא צורך בשימוש בשום כלי חיצוני – חסכון של אלפי שקלים , מהיום אין צורך לרכוש תוכנות יקרות או לשלוח את התמונות למעצב גרפי , ניתן לבצע את כל השיפורים לתמונות שלכם בלחיצת כפתור בתוך מערכת WIX!
 
מערכת מלאה לניהול חנות וירטואלית אונליין!
מערכת  WIX מאפשרת להפוך את האתר שלך לחנות וירטואלית מתקדמת המגלגלת מזומנים  וכוללת אופציות רבות כגון:
-          תצוגת מוצרים משודרגת
-          תהליך רכישה פשוט וקל
-          ניהול מלאי
-          ניהול הזמנות ולקוחות
-          סליקת אשראי מאובטחת מובנית!
-          אינטגרציה לדף הפייסבוק שלך
-          חנות מותאמת לנייד
-          מערכת לניהול קופונים
-          מערכת לניהול דמי משלוח שונים
-          מערכת להגדרות מס שונות
-          ללא עמלות!
-          ועוד מגוון אפשרויות שהופכות את האתר שלך למכונת מזומנים!
 
 
 
 
תגובות פייסבוק
מערכת WIX  מאפשרת לך להגדיל קהל יעד באמצעות פירסום תגובות מהפייסבוק ישירות באתר שלך!
 
לחצני LIKE  ו SHARE  של פייסבוק
תנו למבקרים לתת לכם LIKE בתוך האתר שלכם  הדף הפייסבוק שלך בלחיצת כפתור ולשתף אותו בפרופיל הפייסבוק שלהם.  מערכת WIX  מאפשרת סגנונו של לחצן צבע, פעולה ועוד.
 
הוספת בלוג
מערכת WIX  מאפשרת הוספת בלוג חדשני ומדהים המאובזר בגלריות מומלצות , תגים , עדכונים חברתיים , ושלל אופציות באמת מדהימות והכל בהתאמה אישית – מומלץ מאוד ותורם רבות לקשר עם הלקוח ולקידום אתר ה WIX  בקידום האורגני של גוגל!
  
 
הוספת אלמנטים של FLASH
למרות ש טכנולוגית ה FLASH  גוססת בשל סיבות רבות שלא נרחיב עליהם כעת , ניתן להוסיף לאתר ה WIX שלכם אלמנטים שונים ומדהימים של FLASH  כגון אנימציות , פרסומות , באנרים , משחקים ועוד...
 
GOOGLE ADSENE
ניתן להוסיף לאתר WIX  פרסומות של גוגל אדסנס ללא טרחה להציג מודעות Google באופן ישיר באתר האינטרנט שלך ולהרוויח כסף.
 
שיתוף DROPBOX
שתף את תוכן Dropboxה שלך ישירות באתר הWIX  שלךעל מנת למשוך מבקרים באתר שלך עם תוכן חדש ומעניין, כוללים תמונות וקטעי וידאו.
 
מערכת טפסים חכמים ליצירת לידים

תן למשתמשים שלך ליצור איתך קשר, להירשם לאירוע, לבקש הצעות מחיר ועוד בכמה קליקים פשוטים  בחר מתוך עשרות טפסים שהוכנו מראש ע"י המעצבים של WIX, או עיצוב שלך.
 
מערכת קופונים
במערכת WIX  תוכל לחלק ללקוחותיך שוברים וקופונים במתנה ולערוך מבצעים שונים על מנת להגדיל את המכירות באתר ולפנק את הגולשים שלך...
 
חנות אפליקציות הענקית של WIX!

חנות האפליקציות של WIX מכילה מעל 200 אפליקציות שונות בתחומים שונים החל ממערכת לניהול לידים , צ''אטים אונליין ומערכת שליחת ניוזלטים , בטוח תמצא את הכלי המתאים לשדרוג האתר שלך וכולם מגיעים עם אינטגרציה מלאה למערכת ללא הוספת שורת קוד אחת וללא ידע בתכנות – בלחיצת כפתור אחת!
 
 
מערכת מובנית לקידום אתר ה WIX  שלך בתוצאות החיפוש האורגניות – SEO
 
-          מערכת בקרת מילות מפתח וכותרות תגי מטא (META TAGS) – הוספת מילות מפתח וכותרות לדפי אתר ה WIX  שלך על מנת לשפר את האופטימיזציה                      במנועי חיפוש כגון GOOGLE YAHOO ו  BING
-          כלי אופטימיזצית SEO  מובנה הסורק את האתר שלך בהתאם למילות המפתח המתאימות ומספק המלצות מעשיות על איך לשפר את הנראות של האתר שלך                  בתוצאות מנוע חיפוש ומאפשר שליפת דו"ח על מנת לשפר את קידום האתר במנועי חיפוש
-          אפשרות להסתרת דפים מסויימים ממנועי חיפוש
-          הטמעת טקסט לתיאור האתר  במנועי חיפוש
-          הטמעת קוד מעקב של GOOGLE ANALYTICS
-          קיימות עוד  עשרות אפליקציות נוספות בחנות האפליקציות של WIX לקידום אתר ה WIX  שלכם במנועי החיפוש
 
 
מערכת טפסים חכמים
 
-          טפסים חכמים לקבלת פרטי לקוח ויצירת לידים
-          מערכת לבניית רשימת תפוצה לצורך דיוור באמצעות ניוזלטרים
 
כלים נוספים במערכת WIX  
* רשימה חלקית בלבד - מערכת WIX מתעדכנת באופן שוטף באפשרויות ופיצ''רים חדשים ומדהימים!
 
-          מערכת הרשמה לעידכונים ומשלוח ניוזלטרים ללקוחות
-          מערכת דוור מובנית לשליחת ניוזלטרים מדהים ללקוחות ברשימת התפוצה
-          מערכת לניהול לקוחות ורשימות תפוצה
-          מערכת לניהול והוספת סקרים לאתר ליצירת חווית גלישה משופרת
-          כלי עיצוב מתקדמים לשינוי רקעים , סכמות צבעים ופונטים באתר
-          מערכת לניהול כל הדפים באתר , הוספה , הסרה ושכפול דפים בלחיצת כפתור
-          מאגר של מאות תמונות אייקונים ווקטורים עם רישיון שימוש חופשי ובלעדי ל WIX  - חסכון של מאות שקלים ללא צורך ברכישת תמונות ווקטורים חיצוניים!
-          עשרות סוגים של גלריות תמונות מתקדמות שיהפכו את אתר ה WIX שלכם ליצירת אמנות ויספקו לגולש חווית גלישה מעולם אחר!
-          הוספת קבצים שונים להורדה מהאתר
-          הוספת פס קול ברקע האתר
-          הוספת סרטונים והטמעת גלריות סירטונים מעוצבות
-          הטמעת סירטונים מיוטיוב ווימאו
-          הוספת סטריפים רספונסיביים
-          הוספת כפתורים מעוצבים
-          הוספת אפקטים לאלמנטים במעבר עכבר – מדהים!
-          הוספת אנימציות מבוססות 5 HTML לאלמנטים באתר – מדהים!
-          הוספת תפריטים מעוצבים בסגנונות שונים לאורך ולרוחב
-          הוספת כפתורי תשלום בפייפאל
-          הוספת לינק עוגן המאפשרים גלילה אוטומטית של האתר לאורך הדף – מדהים!
-          הוספת בלוג מתקדם ומעוצב שיאפשר לכם לעדכן את האתר ולהעלות פוסטים באופן שוטף בקלות
-          הוספת חנות וירטואלית שלימה כולל פונקציות ניהול מדהימות
-          הוספת כלים חברתיים לכל רשת חברתית אפשרית – פייסבוק, טוויטר,פינטרסט ועוד...
-          הוספת כפתור SKYPE
-          הוספת מפות גוגל על מנת שהלקוח יקבל הכוונה למקום העסק שלכם
-          הטמעת גלריות ישירות מFLICKER
-          מערכת לכניסת חברים בלבד
-          מערכת לניהול שאלות ותשובות
-          מערכת להוספת רשימות אוטומטית לאתר : תפריטים , סרטים , שירותים , מוצרים , קטלוג ועוד... וקישור כפתור ללינק
-          הוספת אייקון FAVICON  לאתר שיזוהה בדפדפן
-          מערכת גיבוי לשיחזור גרסאות קודמות של האתר
-          שכפול האתר לצורך בדיקת שינויים ויצירת סיבת טסט
-          אפשרות להעברת האתר בין משתמשי WIX  שונים על המערכת
 
 
זוהי רשימה חלקית בלבד של הפונקציות הקיימות באתר WIX  , לא מספיק לכם?
יש עוד מאות אפשרויות שבכלל לא הזכרנו , וקיימות עוד כ 200 אפליקציות חיצוניות בחנות האפליקציות שקצרנ היריעה מלפרט עליהם , ונשתדל לבצע סקירה שלהם בהמשך....
 
לסיכום , אם מערכת WIX  מתאימה למעל 50 מיליון לקוחות מסביב לעולם,
היא מתאימה גם לכם!  :)

 

 
 


מעוניין באתר WIX ? מלא פרטים נציג שלנו יחזור אלייך ליעוץ אישי - חינם!

בעל עסק?
קרא וגלה למה אתה חייב לשדרג את האתר ה "חינמי" שלך ב WIX ל אתר Premium!מהן העלויות האחסון של אתר WIX?
מה ההבדלים בין חבילות האחסון של אתר WIX?
האם ניתן לשלם כל חודש  עבור אחסון אתר ה WIX או שחייבים לשלם ל WIX לשנה מראש?
האם ניתן לאחסן אתר WIX על שרת איחסון אחר שאינו WIX?
מה כוללת חבילת האחסון?


על כל זאת ועוד ננסה לענות במאמר הבא:
קודם כל בואו נעשה סדר, אמנם מערכת WIX היא מערכת "חינמית" המאפשרת בניית אתרים בשיטת "עשה זאת בעצמך "חינם" המילה "חינם" מודגשת בכוונה בגרשיים כי ל"חינם" הזה יש מספר הסתייגויות , הרי לכל חברה אמורה להיות מודל עיסקי כלשהוא.


מערכת WIX פתוחה לשימוש ומאפשרת לכל גולש לפתוח אתר "חינם" , ומאפשרת שימוש חופשי בכל כלי המערכת.
אם כן , אז למה לא להשתמש באתר החינם? ולמה בכלל לשדרג לחבילת פרימיום? פה הקטצ'' והוא די משמעותי.

1. לאתר חינמי של WIX לא ניתן לחבר דומיין שלנו עם שם העסק , האתר יושב על תת דומיין של WIX והכתובת שלו תכלול את שם המשתמש שלך ב WIX ושם האתר אותו שמרת לדוגמא , אם שם היוזר שלי ב WIX הוא LOGOSITE, ושמרתי את האתר בשם BUYNOW , כתובת האתר ב WIX תראה כך:
www.logosite.WIX.com/BUYNOW
עכשיו , זה ממש נחמד אם אני אדם פרטי ורוצה להכין איזה אלבום משפחתי שיהי ברשת וכולם יוכלו להסתכל ( אבל בשביל זה אני לא צריך אתר ומספיק השימוש בפייסבוק או כל רשת חברתית אחרת.
לעסק, הסיפור שונה לגמרי , שום בעל עסק לא ירצה שאתר שלו ישב על איזה כתובת גנרית , והלקוחות שלו יראו שאפילו על אתר אינטרנט הוא לא השקיע , זה ממש לא מקצועי ובעל עסק לא יכול להעלות את האתר שלו לאויר בגרסא החינמית לצורך שימוש באתר מול לקוחות. ( כאן מתחיל המודל העיסקי של WIX)

2. אתר חינמי של WIX מפוצץ בפרסומות במקומות הכי קריטיים באתר , כפתור "פתח אתר WIX חינם " בחלק העליון , וסטריפ רספונסיבי בתחתית האתר עם לוגו של WIX ושוב , הקריאה לפעולה לפתיחת אתר חינם ב WIX.
שוב , בעל עסק המכבד את עצמו לעולם לא יציג את עצמו בפני לקוחותיו על אתר חינמי.

3. אתר חינמי מוגבל בשטח האיחסון שלו ( כמות המידע שניתן לאחסן על האתר בשרת)  ונפח התעבורה ( מדד אשר מציין כמה נתונים יכולים לעבור מהשרת לגולשים בפרק זמן כלשהו מושפע מכמות הגולשים החודשית באתר)

טוב אז אם זה חינם אולי עדיף לבנות את האתר לבד?
כמו ש וורדפרס היא גם מערכת "חינם" ועדיין לא פגשתי עדיין בעל עסק שבנה את האתר שלו על וורדפס לבד אף על פי שהיא חינם , מהסיבה שזאת מערכת שדורשת ידע מסוים וניסיון על מנת לבנות אתר מקצועי ולא אתר חובבני.
על אותה הדרך , כל אדם יכול לרכוש חומרים (עצים וברגים) ולבנות פרגולה לדוגמא , אך עדיין הוא מעדיף לפנות למומחה בתחום ובעל ניסיון על מנת שיבצע עבודה מקצועית, גם סלט אנחנו יכולים להכין לבד , אבל עדיין אנחנו מעדיפים ללכת למסעדה ושיכינו לנו סלט מקצועי ואיכותי.
בכל דבר בחיים ההבדל בין מוצר חובבני באיכות ירודה לבין מוצר סופי מקצועי ומרשים , הוא לא באיכות החומרים , אלא במקצועיות והניסיון של יוצר המוצר,
לכן , כבעל עסק, למרות שזה נשמע מאוד מאוד מפתה לבנות אתר אינטרנט לבד , ועוד בחינם, לא היינו ממליצים מכמה סיבות עיקריות.

1. שוב אין ספק ש WIX היא מערכת מדהימה , עוצמתית ואינטואטיבית ומספקת את כל הכלים הדרושים לבניית אתר מדהים, אבל כמו כל מערכת הפעלה , צריך להשקיע זמן (והרבה מאוד זמן) בכדי להכיר את כל אפשרויות המערכת ולדעת איך להשתמש בהם בצורה הנכונה על מנת לבנות אתר אינטרנט שבאמת ישרת את המטרה לשמה הוא הוקם ( ברוב המקרים , קידום מכירות או שירות מסויים) - בזמן שתבזבז על למידת המערכת כבר יכול היה להיות לך אתר באויר!

2. 
כשתמקלקל לי האוטו (חס וחלילה) , אני לוקח אותו למוסך , כי אני יודע שעובד שם אדם שלמד את המקצוע ויודע איך לטפל ברכב שלי , ברור שיכולתי לרכוש כמה ספרי עזר ולקרא כמה מדריכים , לרכוש את החלקים והאביזרים המתאימים ולנסות לתקן את הרכב לבד.
במחשבה שניה , לא הייתי עושה זאת , כי אני לא מבין בתחום ורוב הסיכויים שאני אגרום נזק לרכב יותר מאשר באמת אצליח לתקן אותו .
אותו דבר כאשר אנו ניגשים לבנות אתר , אם אנו רוצים תוצאה מקצועית , אנחנו נפנה לבעל מקצוע מומחה בתחום ובעל ניסיון - אם אתה רוצה אתר שיראה מקצועי - פנה לבעל מקצוע, תאמינו לי , זה שווה את הזמן ואת הכסף שתבזבזו!

לסיכום , 
ההצעה של "אתר חינם ב WIX" היא כלי למשיכת לקוחות להתנסות ולהשתמש במערכת (ולהתאהב בה) ואז לרכוש חבילת פרימיום, זה בעצם המודל העיסקי של WIX והרווחים שלהם הם בעצם משדרוג אתרי "חינם" לאתרי פרימיום" .

טוב , אז הבנו שבתור בעל עסק - אין דבר כזה אתר "חינם" , עכשיו נרחיב על ארבעת החבילות ש WIX מציעה ומה ההבדלים ביניהם?

כפי שאתם רואים ישנם 4 סוגי חבילות:

1. BASIC - עולה 4 דולר בחודש (בתשלום לשנה מראש), או 5.95 דולר בתשלום חודשי , מקבלים נפח אחסון של 500 MB ונפח תעבורה של 1 GB , וההבדל היחיד בינה לבין החבילת "חינם" הוא האפשרות להוסיף דומיין - שימו לב שהפרסומות עדיין נשארות!

2.COMBO - חבילה בסיסית לשימוש עסקי , מספיקה ברוב המקרים לאתרי תדמית , עלות : 8.25$ (שנה מראש) או 10.95$ בתשלום חודשי, 3GB אחסון ו 2GB נפח תעבורה , אפשרות לחיבור דומיין והסרת הפרסומות!

3.UNLIMITED - חבילה משודרגת לשימוש עסקי , מיועד לאתרי תדמית גדולים , עם מספר מבקרים חודשי גבוהה , העלות היא 12$ שנתי או 15.95$ חודשי,נפח אחסון 10GB , נפח תעבורה בלתי מוגבל! (כמובן חיבור דומיין והסרת פרסומות כלולים).

4.eCommerce -
חבילה שמיועדת לאתרי מכירות וירטואליות , ההבדל היחיד בין 2 החבילות הקודמות לבין החבילה הזו היא האפשרות להוסיף סל קניות ופונקציות של חנות וירטואלית , מתאים כמובן לחנויות למכירה אונליין , המחיר נע בין 16$ שנתי או 19.9$ חודשי, נפח אחסון 20GB ונפח תעבורה 10 GB. (כמובן כולל חיבור דומיין והסרת פרסומות)

אז מה מתאים למי ואיזו חבילה לרכוש?

ב BASIC לא לגעת - חבל על הכסף - אין הבדל ממשי בינה לבין החינם ולדעתי מיותרת.
COMBO - מתאימה לעסקים קטנים בעלי אתרי תדמית בסיסיים ומספר גולשים ממוצע 
UNLIMITED - לעסקים יותר גדולים עם מספר מבקרים גדול מהממוצע

איך כדאי לשלם ? מסלול חודשי או שנתי?

קודם כל נציין את העובדה שעד שהאתר מתחיל לצבור תאוצה להתקדם במנועי החיפוש יש צורך בתקופת הרצה של לפחות שנה כך שאין טעם לפתוח ולהשקיע בבניית אתר לתקופת זמן נמוכה משנה , המחירים השנתיים מוזלים בפערים של כ 30% , לכן תמיד עדיף לשלם שנה מראש.

האם אני יכול לאחסן את אתר ה WIX שלי על שרת אחר?

קודם כל בשביל מה? שרתי האחסון של WIX הם מעולים חזקים ואמינים , ואין שום יתרון בהעברת אתר מחברת אחסון אחת לאחרת ( לדוגמא : בסלקום , אורנג'' ופלאפון השיחה תשמע בדיוק אותו דבר , וגם המחיר ברוב המקרים יהיה זהה ) כך שאין ממש טעם באחסון במקום אחר מה גם שזה כמובן בלתי אפשרי.
יש לקחת בחשבון ש בניגוד לחבילת אחסון אתרים על שרת שם משלמים רק עבור אחסון הקבצים בלבד (בגלל זה המחיר זול כי השירות הוא מאוד בסיסי לכן אין טעם להתפתות לבנות אתר במערכת אחרת אם מציעים לכם אחסון בשקל - זה פשוט עבודה בעיניים חברים , נקודה!)
חבילת האחסון ב WIX כוללת שימוש בכל הכלים המתקדמים ביותר לבניית האתר , אחסון כל קבצי האתר ומערכת הניהול המדהימה , ושימוש במאגר של אלפי תמונות , אייקונים ווקטורים לשימוש מסחרי באתר שלכם חינם - שווי של אלפי שקלים ( כנסו עכשיו לאתר כגון : http://www.shutterstock.com או http://stockphoto.com  ותבדקו כמה עולה רישיון לשימוש מסחרי בתמונה או אלמנט גרפי ).

לסיכום , התשלום ל WIX הוא לא רק עבור "אחסון הקבצים" אלא עבור השימוש במערכת  בתמונות בגלריות ובכל הכלים המדהימים שלה וכל הדברים הנוספים שהיא מציע , האחסון הוא רק פרט שולי עבור התמורה אותה מקבלים!


לפירוט נוסף על המחירים באתר WIX הרשמי לחץ כאן: 
 
לשאלות ותשובות נוספות לגבי מערכת WIX תוכלו לפנות אלינו לתמיכה בעברית באתר WIX או לפורום הרשמי   או למרכז התמיכה הרשמי  של חברת WIX.COM .

ערוצים נוספים אליהם תוכלו לפנות הם דף הפייסבוק שלנו  או קבוצת הפייסבוק שלנו לתמיכה בבניית אתרי WIX תוכלו גם להשאיר תגובה כאן למטה ואנחנו נשיב לכם.
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
דרופשיפינג                                                                                  כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
 קורס דרופשיפינג                                                                         כתיבת מאמרים