בניית אתר וורדפרס

תאריך תאריך:04/07/2018 19:21:00 תגובותתגובות:

 

בניית אתר וורדפרס – מהיר, יעיל, נוח

היום בניית אתר וורדפרס היא האפשרות המהירה, היעילה והנוחה ביותר עבור כל מי שזקוק לאתר!

פעם בניית אתרים מוצלחים ומקצועיים, אתרי אינטרנט שגם גוגל וגם והגולשים אוהבים,  חייבו אותנו לפנות לחברה המתמחה בבניית אתרים או לבונה אתרים מקצועי. כמובן שהתשלום בעבור השירות היה לא נמוך, והצריך גם עבודה רבה עם מעצבי ווב, מעצבים גרפיים, מנהלי אתרים, מקדמים ועוד. הרבה זמן ואנרגיה הושקעו על מנת להעלות אתר טוב לאוויר. תודה לאל שמאז התקדמנו, וכיום, ישנן מערכות חינמיות, ולא פחות חשוב – ידידותיות מאוד למשתמש, אשר ניתן לבנות באמצעותן אתרי אינטרנט מדהימים בקלות, במהירות, ואפילו לבד, לאל ידע בכתיבת קוד או בתכנות, וללא ניסיון קודם ו/או הבנה בתחום..

וורדפרס היא המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים, והיא גם הטובה מבין החלופות שלה. מאות אלפי אתרים נבנו עם וורדפרס, וגם לכם יכול להיות אתר מושלם הודות למערכת המוצלחת הזו.

ואחרי שבונים – איפה מאחסנים: ההבדל בין אחסון על שרת בארץ לבין שרת בחו"ל

בניית אתר וורדפרס אורכת כיום פחות משעה עבודה. איך זה ייתכן? המערכת ומערכות משיקות לה, מאפשרת לכם להעלות אתר לאוויר על ידי לחיצת כפתור. תצטרכו לבחור בתבנית עיצוב לאתר שלכם, ומשם הדרך נסללת לפניכם. הדבר היחיד שתצטרכו לשלם עליו בהקשר לאתר הוורדפרס שלכם – הוא אחסון האתר בשרת.

עבור אתרים שנבנו עם וורדפרס, המצב האולטימטיבי לצורך הפעילות שוטפת תקינה וחוויית גלישה טובה באתר (מהירות טעינה וכיו"ב), הוא באם האתר מאוחסן בנקודה גיאוגרפית שהיא רלוונטית לקהל היעד של אותו אתר. הכוונה היא – שבמידה וקהל הגולשים הרלוונטי לאתר שלכם הוא בישראל, מומלץ שהאתר שלכם יאוחסן על שרת הממוקם בארץ, אחרת יתכנו בעיות טכניות שונות, בגלישה בו למשל. כאן חשוב להדגיש כי לא כדאי להתפשר על מיקום השרת עליו מאוחסן אתר הוורדפרס שלכם.

בניית אתר וורדפרס במהירות, ללא עלות, ללא התחייבות!

אז מה צריך לעשות לצורך בניית אתר וורדפרס?  לבצע התקנה של המערכת או של מערכת משיקה לה, לבחור תבנית עיצוב מתאימה לאתר, לבצע שינויים, עריכות והתאמות אישיות, לעדכן תכנים, גרפיקה ותמונות, ולהכניס תוספות שונות כראות עיניכם, וזהו – האתר שלכם באוויר.  

כל זה - בחינם. התשלום היחידי כאמור, הוא רק בעבור אחסון. כיום, תוכלו אפילו למצוא מערכות מבוססות וורדפרס שמגיעות כבר עם מכלול התוספים הטובים ביותר למערכת, מבצעות עדכונים שוטפים ואף מעניקות שירותי תמיכה טכנית והדרכה בתהליך העבודה. לסיכום – בניית אתרים עם וורדפרס היא הבחירה הנכונה!לעמוד הפוסט

תוכנה לעריכת תמונות

תאריך תאריך:24/10/2015 22:26:00 תגובותתגובות:
 

אם אתם מחפשים תוכנה לעריכת תמונות , הגעתם למקום הנכון וזה הפוסט עבורכם!
המשיכו לקרא ותלמדו כיצד לבצע עיצוב תמונות חינם , באמצעות תוכנה מדהימה לעיצוב תמונות אונליין.
לאחר שתכירו את התוכנה לעיצוב תמונות אונליין שנציג בפניכם, תגלו שאין צורך לשלם אלפי שקלים עבור תוכנה לעריכת תמונות, ואין צורך לשלם למעצב גרפי אלפי שקלים  בכדי לעצב תמונות.
 
הכירו את FOTOJET!
 
מה זה FOTOJET?
 
פוטוג'ט זוהיא תוכנה מדהימה המאפשר לכת ליצור בקלות כל עיצוב תמונות אונליין שאתם רוצים:
מגוון סוגי קולאג' , כרטיסי ברכה מעוצבים , תמונות נושא לפייסבוק , תמונות לפוסטים בפייסבוק, פוסטים לאינסטגרם, באנרים ליוטיוב , שער של מגאזין בכיכובכם ,
קומיקסם בכיכובכים, להדביק את הראש שלכם על הגוף של גרו מהמיניונים או כל דבר אחר שאתם רוצים לעשות עם התמונות שלכם.
זה מסך הפתיחה של אתר FOTOJET , שיסייע לכם כאמור , לבצע כל משימה של עיצוב תמונות אונליין חינם לגמרי.
הממשק של פוטוג'ט יכול בהחלט להיות אלטרנטיבה חינמית לחלוטין לכל תוכנה לעריכת תמונות ומאפשרת עיצוב תמונות חינם.
 
מסך הפתיחה של פוטוג'ט מציג בפניכם את כל אפשרויות העריכה של המערכת לעיצוב תמונות אונליין, 
תוכלו לבחור איזה סוג של עיצוב תרצו להכין :
קולאג' קלאסי או יצירתי ומיוחד, תמונת נושא לרשתות חברתיות כגון פייסבוק אינסטגרם גוגל+ או טוויטר ,תמונה לפוסטים ברשתות החברתיות ,
או עיצובים קומיים כגון להטמיע את התמונה שלכם על שער של מגזין , דף קומיקס או דמות מצויירת ואפילו כרטיס ברכה דיגיטלי עבור כל ארוע.
 
תוכנה לעריכת תמונותתוכנה לעריכת תמונות
 
 
תוכנה לעריכת תמונותתוכנה לעריכת תמונות

כפי שניתן לראות , הממשק עצמו מאוד קל , פשוט , נוח ואינטואטיבי , בניגוד לתוכנות לעריכת תמונות כגון פוטושופ , המכילות סרגלי כלים שלא נגמרים , ובלי קורס רציני או הדרכה מקצועית , קשמה מאוד להתמצא בתוכנה.
בפוטוג'ט , הממשק מאוד פשוט וידידותי וכבר ממבט ראשון ניתן להבין מה בדיוק צריך לעשות.
המסך מחולק ל 3 חלקים עיקריים:
 
מצד ימין יש לנו סרגלים כלים על מנת לבחור תבנית , טקסט , אוסף של קליפארט ו רקעים.
נתחיל את העיצוב כאמור בבחירת תבנית , מתוך מאות תבניות אשר קיימות במאגר (כולם חינמיות) , ישנם עיצובים באמת ממש מדהימים והתוצאה הסופית באמת תגרום לכולם להגיד וואו!
באמצע יש לנו בעצם את הקנבס , שולחן העבודה שלנו ,
 ומצד ימין ישנו אוסף של תמונות וכן נוכל להעלות תמונות שלנו
תוכנה לעריכת תמונות

 
בחירת תבנית:
 
הדבר המדהים הוא שכל תבנית שנבחר תיצור לנו טמפלט מעוצב שכל מה שנשאר לנו הוא לגרור פנימה את התמונות שלנו שאנחנו רוצים להלביש לתוך העיצוב.
כפי שאמרנו ישנם באמת מאות תבניות לעיצוב תמונות חינם, התבניות באמת ברמה מאוד גבוהה והתוצאה הסופית לא תבייש אפילו מעצב גרפי מקצועי.
חשוב לציין שכל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא האמת רק לגרור את התמונה לתוך המקום שלהם , במקרה של התבנית שבחרנו , לתוך הריבועים שבתוך אטבי הכביסה, גרירה לתוך המקום תבצע הטמעה אוטומטית של התמונה ואין צורך לשחק עם התמונה יותר מדי בכדי להתאים אותה
תוכנה לעריכת תמונות

עיצוב התמונה:
 
לאחר הטמעת התמונה בתוך המסגרת המתאימה המערכת מציעה כלים עוצמתיים לעריכת התמונה - 
נוכל להוסיף אפקטים שונים כגון : הוספת פילטר, שליטה על הבהירות ועוד מגוון אספקטים של צבע בתמונה , חיתוך התמונה בהתאם לצורך (CROP) , סיבוב התמונה לכיוונים שונים ,
העברה בין שכבות (LAYERS) , העתקה , מחיקה ועוד , והכל בצורה פשוטה וקלה מתוך תפריט שיפתח לנו כאשר נלחץ על התמונה..
 
תוכנה לעריכת תמונות
הוספת טקסט :
 
בדומה לאופן בו נגרור תמונה לעיצוב שלנו , כך נוכל לגרור בצורה קלה תבניות מוכנות של טקסט מעוצב , ונוכל גם לעצב אותו איך שאנחנו רוצים , ולשלוט בצבע , בפונט (תמיכה מלאה בעברית ), בגודל, נוכל להוסיף אפקטים שונים וכו....
 
 
תוכנה לעריכת תמונות
 
הוספת קליפ ארט:
 
המערכת כוללת מאגר ענק של כל מיני אייקונים של קליפ ארט , גם אותם ניתן להוסיף בצורת גרירה לפרויקט שלנו, 
האייקונים מחולקים לפי קטגוריות ותתי קטגוריות ונוכל למצא אייקון מגניב לכל צורך , שימוש באייקונים ישדרג את העיצוב שלנו ויתן לו טאצ' מקצועי ומרענן.
תוכנה לעריכת תמונות
רקע:
 
גם את הרקע שלנו נוכל לשנות בלחיצת כפתור , נוכל לבחור מתוך מאגר של עשרות רקעים או לעלות תמונה מהמחשב שלנו.
תמונה מוטבעת 8
כמה טיפים חשובים:
 
ניתן כמובן בכל מצב ללחוץ על CTRL+Z לביטול פעולה
בצד ימין יש לנו את הסרגל להעלאת תמונות , בנוסף למאגר תמונות שיש במערכת , ניתן להעלות תמונות מהמחשב שלנו או למשוך מחשבון הפייסבוק שלנו.
מעל הקנבס ישנו שרגל כלים : NEW,AUTO FILL,SAVE,SHARE
NEW- להתחיל פרוייקט חדש
AUTO FILL - יכניס באופן אוטומטי את התמונות לתוך המקום המיועד בעיצוב
SAVE - שמירת הפרוייקט
SHARE - שיתוף הפרוייקט שלנו בפייסבוק
שמירת העיצוב שלנו על המחשב:
 
לאחר שסיימנו את העיצוב שלנו נשמור אותו על המחשב שלנו:
 
נוכל לבחור לו שם , איכות , ופורמט JPG או PNG , והפרוייקט שלנו מוכן!
 
פשוט וקל , הקובץ ישמר בספריה שנבחר על המחשב.
 
והכי הכי חשוב - העיצוב לא יכיל ווטרמארק עם פרסומות , והמערכת לא תבקש מאיתנו לבצע שום רישום לאתר או תשלום כלשהוא ,
מדובר במערכת שלמה לעיצוב תמונות אונליין חינם לגמרי!
 
תוכנה לעריכת תמונות
 
 
 
לסיכום,
 
פוטוג'ט (FOTOJET) - מערכת לעיצוב תמונות אונליין שתאפשר לכם עיצוב תמונות חינם , ללא צורך ברכישת תוכנה לעיצוב תמונות, המערכת מאוד ידידותית ויחד עם זאת עוצמתית ומכילה את כל הכלים שתצטרכו על מנת לעצב תמונות ופרוייקטים גרפיים שונים חינם לגמרי.
הממשק נוח קל ידידותי ואינטואטיבי וניתן ליצור כל עיצוב גרפי ב 3 צעדים קלים ופשוטים
 
1. בוחרים עיצוב ותבנית
2. מוסיפים תמונות , טקסט ואייקונים בממשק גרירה 
3. שומרים על המחשב ומשתפים אונליין
 
תמונה מוטבעת 10
 
בהצלחה!לדוגמא :
 
בחרנו את התבנית הזאת ממגוון התבניות :
תמונה מוטבעת 1
 
החלפנו את התמונות בתמונות שלנו , הוספנו כמה אייקונים  וזאת התוצאה שקיבלנו:
 


העלנו את זה כתמונת נושא לקבוצת הפייסבוק עליאקספרס מבצעים
 
וזו התוצאה הסופית :
ניתן לראות שהעיצוב מותאם בצורה מושלמת למימדים של תמונת נושא בפייסבוק,
אז למה אתם מחכים , נסו בעצמכם לעצב תמונות אונליין  באמצעות הכלי שמאפשר לכם לבצע עיצוב תמונות חינם.
 
תמונה מוטבעת 2


השתמשו ב FOTOJET עכשיו : לחצו כאן
 

 
לעמוד הפוסט

השפעה על גולשים

תאריך תאריך:17/09/2015 15:10:00 תגובותתגובות:
עיצוב אתר כהשפעה על הגולשים

בימינו, אין אדם שאינו משתמש במחשב או בממשק אינטרנטי כלשהו. יכול זה להיות הסמארטפון או הטאבלט, המחשב הנייד או כל אלמנט אחר אולם אין ספק כי המידע האינטרנטי מהווה מוצר נצרך בכל מקום. בעידן כזה בו השימוש הוא בעיקר דרך הוויזואליות של אלמנטים שונים, המראה והחזות של אתר האינטרנט הינם בין הפרטים החשובים ביותר להצלחה. על מנת להביא את הגולשים להיות לקוחות בעסק שלכם יש צורך בעיצוב נכון של האתר.

ניתן למצוא כיום לא מעט מעצבים גרפיים העוסקים בתחום של גרפיקה ממוחשבת ויוכלו להציע לכם בנייה או עיצוב אתר במחיר מצחיק. חשוב לשים לב כי לא כל מעצב אתר אינטרנט הוא אכן בעל הניסיון והרקע המתאימים לביצוע העבודה.  מספר התוכנות היכולות כיום להקצות עיצוב אתר באופן תבניתי ופשוט הולך וגדל כך שלמעשה אפילו אתם יכולים לעצב לעצמכם אתר אינטרנט פשוט.

אם אתם באמת רוצים אתר אינטרנט איכותי, שהעיצוב שלו ימשוך אליכם את הגולשים הרלוונטיים, חשוב ביותר לבחור במעצב אתרים מקצועי המכיר את התחום לעומק ומתמצא בעיצוב גרפי. אין ספק כי העיצוב הגרפי הינו בין התחומים היותר עשירים בשנים האחרונות בהיצע ובעניין מאחר ואלו משתנים מדי יום ומתחדשים ללא הרף.

חשיבות השירות של המעצב הגרפי

על מנת להתאים את העיצוב של אתר האינטרנט שלכם לתוכנו יש להיעזר בשירותיו של מעצב אתרים מקצועי המכיר את התחום הספציפי ומאפייניו. למעצב הגרפי יש את הכלים המתאימים להתאמת העיצוב והסטייל של אתר האינטרנט שלכם למוצר או השירות אותו אתם מוכרים. באמצעות עיצוב גרפי נכון יכול אתר האינטרנט שלכם למשוך אליו מספר עצום של גולשים מדי חודש כאשר הגולשים שבאמת זקוקים לשירותים שלכם גם ישאירו את פרטיהם.

כיצד? למעצב הגרפי המקצועי ישנם הכלים הנכונים והמתאימים ליצור קשר ישיר עם החלק הרגשי של הלקוחות שלכם. החלק הרגשי הוא החלק המניע לפעולה, היוצר שינוי ומביא את הלקוחות להשאיר פרטים. אף על פי שכל אדם הוא יצור עצמאי וייחודי בפני עצמו, לכולנו יש את אותם הצרכים הרגשיים: כולנו רוצים להרגיש שייכים ואהובים, מוערכים ורצויים. באמצעות בחירת הסימבולים הנכונים, שילוב מאוזן של צבעים וצורות ויצירת מראה הרמוני וסטייל נכון – אתר האינטרנט שלכם יהיה התשובה המושלמת לכל אחד מהגולשים שיגיע לאתר.

אין ספק כי ההשקעה משתלמת לטווח הרחוק – כאשר בוחרים במעצב גרפי מקצועי ניתן להפוך את יחסי ההמרה החודשיים להרבה יותר גבוהים אודות לעיצוב המתאים לאתר והולם את צרכיו. באמצעות שינויים קבועים וחודשיים אף ניתן לעדכן את האתר ולהפוך אותו למוקד דינאמי ומסקרן המושך את הגולשים שלכם להתעניין שוב ושוב בחידושים שונים, תוך יצירת מוניטין הלך וגובר של המוצר או השירות אותו אתם מציעים.
 
לעמוד הפוסט

שירותי מחשוב לעסקים

תאריך תאריך:17/09/2015 14:58:00 תגובותתגובות:
 
שירותי מחשוב לעסקים – תפעול נכון ואפקטיבי של העסק שלך 

שירותי מחשוב לעסקים, הינם מתאימים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, כאשר המכנה המשותף בניהם הוא תפעול נכון וחדשנות בלתי פוסקת. שירותי המחשוב הולכים ומתפתחים בקצב מסחרר, מה שמוביל את בעלי העסקים להתחדש כל תקופה מסוימת ולעמוד בקצב. ללא ספק עמידה וקצב והתעדכנות שוטפת בשירותי מחשוב חדשניים, מקלים עלינו את העבודה ועושים לנו את החיים הרבה יותר קלים משהיו בעבר.
שירותי מחשוב לעסקים, כוללים בתוכם מגוון רב של נישות, החל ממגוון תוכנות המשמשות את העסק באופן יום יומי כמו מערכות הפעלה, תוכנות CRM , אבטחת מידע, גיבוי, תוכנות משרדיות כמו - Word, Excel, Outlook, תוכנות גלישה, שרתים, מרכזיות ועוד מגוון רב של שירותי מחשוב הזקוקים ליחס אישי ובחירה נכונה לעסק. כאשר בוחרים את שירותים אלו, יש לשים לב לכמה פרמטרים חשובים:

הסתכלות לטווח ארוך 
כאשר בוחרים שירותי מחשוב או תוכנות מסוימות לעסק, יש להסתכל לטווח ארוך של פעילות החברה ולבחור מערכות שיתאימו לחברה גם בעתיד, שהרי אין לדעת עד כמה החברה תתפתח ואולי הצטרפו עובדים חדשים, כך שבחירה זאת צריכה להיעשות בשיקול דעת.

אל תתפשרו על איכות 
איכות היא גולת הכותרת במקרים אלו, שהרי מערכות ותכנות אלו, יהיה בשימוש יומיומי אצל עובדי החברה וכל תקלה קטנה תוכל להשבית באופן מידי את פעילות החברה. מסיבות אלו, אל תתפשרו על איכות, לעיתים כדאי לשלם יותר, אך לקבל יותר.

עבדו רק עם חברות מקצועיות 
שירותי מחשוב לעסקים, הם לא בכדי אחד מיסודות החברה והם אלו שעושות לכולם את החיים הרבה יותר קלים, לכן בחרו לעבוד עם חברות המספקות שירותי תמיכה ואחריות על השירותים, כך שבבוא העת ותתקלו בתקלה, יהיה לכם למי לפנות. בבחירת החברה, יש ליחס חשיבות לניסיון החברה, לוותק, למקצועיות, המלצות מחברים או מכרים ולשאר הפרמטרים החשובים לכם.

מה לגבי מחירים? 
מחירים משתנים מחברה לחברה ונעוצים במקצועיות ובפרמטרים אותם חברות אלו מציעות. על מנת לקבל מחירים אטרקטיביים, בצעו סקר שוק מעמיק, אך אל תתפשרו על איכות.
 
המאמר נכתב בשיתוף עם חברת אדקום שירותי מחשוב לעסקים
 
לעמוד הפוסט

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מול iOS

תאריך תאריך:09/09/2015 10:47:00 תגובותתגובות:

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מול iOSאם עד לפני כמה שנים השאלה בנוגע לפיתוח אפליקציות הייתה האם לפתח אפליקציה ל-iOS  (אייפון ואייפד) או אנדרואיד (סמסונג,HTC, LG ועוד),
היום השאלה היא לאיזו פלטפורמה לפתח קודם מכיוון שהפערים בין שתי מערכות ההפעלה הצטמצמו מאוד והיום אין כמעט מפתח שיכול להרשות לעצמו לוותר על אחת מהן. כמובן שאם הדבר אפשרי, רצוי לפתח לשתי מערכות ההפעלה במקביל, אבל בשטח זה לא תמיד כך בגלל מגבלות של חברת הפיתוח או האופי של תהליך הפיתוח עצמו (לדוגמה, אם מבצעים את הבדיקות קודם כל על מכשיר מסוג אחד בלבד על מנת לחסוך בזמן ומשאבים).

על מנת לענות על השאלה, יש כמה פרמטרים שצריך להתחשב בהם בזמן פיתוח אפליקציות :

1.דמוגרפיה – האם קהל היעד הרלוונטי אליכם מעדיף אנדרואיד או iOS? לדוגמה, בישראל היחס בין מכשירי iOS למכשירי אנדרואיד היה בעבר חצי חצי, אך כיום היחס יותר דומה ל – 1:2 לטובת האנדרואיד (לפחות בגזרת הסמרטפונים), כך שלא בהכרח כדאי לפתח קודם ל-iOS כפי שאולי נהוג לחשוב... לעומת זאת, בארה"ב יש עדיין רוב למשתמשי הiOS ולכן הרבה מפתחים אמריקאים מעדיפים לפתח קודם כל לiOS...

2.מהירות הפיתוח – תהליך ההטמעה באנדרואיד הוא קצר יותר, ואפשר לספק גישת בטא לאפליקציה בזמן קצר יותר מאשר על iOS ובאופן נוח יותר. כמו כן, תהליך האישור של גוגל בחנות האפליקציות שלה, ה – Google Play עדיין מהיר יותר מזה של אפל.
כמו כן, מהבחינה הטכנית, הפיתוח לאנדרואיד נעשה באמצעות שפת התכנות Java  שהיא שפת תכנות מוכרת יותר מאשר Objective C  או Swift של הiOS- וגם כלי הפיתוח זמינים ליותר מערכות הפעלה.

3.התאמה למכשירים שונים – בעוד תהליך הפיתוח לאנדרואיד כשלעצמו הוא מהיר יותר, באנדרואיד יש הרבה יותר גדלי מסכים ומכשירים מסוגים שונים להתמודד איתם (כולל כלי פיתוח, API, בגרסאות שונות). לעומת זאת, רשימת המודלים של האייפונים והאייפדים היא הרבה יותר מצומצמת והמשתמשים נוטים לשדרג את מערכת ההפעלה באופן תכוף יותר, כך שיש הרבה פחות מקום לטעויות וכאבי ראש בגלל חוסר התאמה במהלך הפיתוח הראשוני.

4.רווחים ומספר ההורדות – נכון, הרווחים פחות חשובים בטווח הקצר של פיתוח האפליקציה הראשונית, אבל הנתונים עדיין מראים שבעלי אייפונים ואייפדים נוטים לקנות הרבה יותר אפליקציות ולרכוש בתוך האפליקציות בממוצע מאשר משתמשי אנדרואיד. מהסיבה הזו, אם רוצים להתחיל לכסות את עלות הפיתוח במהירות, אין ספק שכדאי יותר לפתח עבור iOS.
יחד עם זאת, מעניין לציין שמספר ההורדות הכולל של אפליקציות באנדרואיד הוא גדול יותר, כך שמי שהאפליקציה שלו מבוססת על מודל חינמי של הצגת פרסומות, עדיף לו לפתח קודם כל דווקא לאנדרואיד.
לסיכום, ראינו שאין תשובה אחת לשאלה לאיזו פלטפורמה כדאי לפתח את האפליקציה שלכם קודם, והדבר תלוי בקהל היעד שלכם, ביכולת שלכם להתמודד עם שוק מרובה מכשירים ובמטרה אותה אתם רוצים להשיג קודם כל.
 
לעמוד הפוסט

תוכנה מומלצת לניהול לקוחות

תאריך תאריך:30/08/2015 21:38:00 תגובותתגובות:
ניהול לקוחות
כל עסק קם ונופל על הלקוחות שלו. בעל עסק שלא מבין את זה בזמן יכול ליפול יחד עם העסק שלו וכיום בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים עם מגוון הפתרונות שיש ניתן לנהל את הלקוחות בצורה יעילה. גם אם הניהול של העסק בתחומים האחרים יהיה מושלם, ניהול העובדים, ניהול הספקים וכו' עדיין בסופו של דבר ללא לקוחות שקונים את המוצר או השירות לא יהיה עסק. פעם, כשהיינו רוצים לתעד תקשורת עם לקוח מסוים היינו צריכים לעשות את זה על דף נייר והיום עם המערכות ניהול שקיימות אפשר לתעד את הכול כך שכל התקשורת תהיה ברורה וחשופה
בתור בעלי עסקים מערכת כזו שמנהלת את הלקוחות תהיה טובה לנו לא רק אם אנו אלו שמדברים עם הלקוחות אלא גם אם יש לנו עובדים שזהו תפקידם. כל השיחות והתקשורת בכלל עם הלקוחות מתועדת, וכך אם אנו רואים שמאיזו שהיא סיבה אחד מנציגי המכירות לא מצליח לסגור עסקאות נוכל להצביע איפה הוא טועה בשרשרת המכירה. כך נוכל גם לדעת על כל עובד ועובד העוסק במכירות עם כמה לקוחות פוטנציאליים הוא דיבר? מה הוא אמר להם? איך נסגרה השיחה ובכלל כמה הוא משתדל לשכנע את הלקוחות לרכוש את המוצר או השירות. מערכת ניהול לקוחות טובה גם לקוחות פוטנציאליים וגם ללקוחות שהינם כבר קיימים.
 
לחצו על הקישור הבא למעבר אל תוכנה מומלצת לניהול לקוחות 
 
לקוחות חדשים
התקשורת עם לקוחות חדשים חייבת להיות מתועדת וכל שלב בתהליך המכירה צריך להיות רשום. כך לדוגמא לקוח שפנה אלינו וביקש לברר על מוצר או על שירות מסוים ויש לו התלבטויות, נדע בשיחה הבאה עמו מהם ההתלבטויות? איפה המכירה נתקעה? איך אנו יכולים בכל זאת לשכנע אותו לקנות את המוצר או השירות? האם הבעיה היא בעלות השירות או המוצר או בעיה אחרת ואיך אנו יכולים לפתור לו את הבעיה הזו? ועוד מגוון דברים אשר בסופו של דבר תומכים בתהליך המכירה. ניהול לקוחות חדשים חייב לעבור דרך מערכת CRM שזו היא מערכת אשר מתעדת את התקשורת למן הרגע הראשון.
לקוחות קיימים
מערכת ניהול לקוחות טובה גם לניהול לקוחות קיימים. אם לקוח כבר קנה מאתנו מוצר מסוים במחיר מסוים נוכל לאחר זמן מה להתקשר אליו או לשלוח לו מייל נוסף ולהציע לו שוב את המוצר או השירות, נוכל לדעת מה הוא צריך ולהתאים לו את המוצר או השירות אותם הוא צריך, נוכל להציע לו מוצר נלווה למה שהוא כבר רכש, ונוכל כמובן לתת לו את המחיר אותו הוא קיבל או שנעשה לו הנחה קטנה. בכל מקרה נוכל לעקוב אחריו כל הזמן, מה שבסופו של דבר יגדיל את כמות המכירות שלנו אל מול הלקוח הזה. מערכת ניהול לקוחות אם כן טובה גם אל מול לקוחות קיימים.
לעמוד הפוסט

אתר WIX בעברית!

תאריך תאריך:02/07/2014 23:45:00 תגובותתגובות:
בס”ד
 
לאחר זמן רב שקצת הזנחנו את הבלוג שלנו , החלטנו להשיק את הבלוג שלנו מחדש ולתחזק אותו באופן שוטף, על מנת לתרום לגולשים המבקרים באתרינו קצת מהידע המקצועי האדיר שצברנו במהלך השנים בתחום בניית האתרים והשווק באינטרנט  ועל מנת שנוכל לסייע לכם לבנות את האתר הבא שלכם ולקדם את העסק שלכם צעד אחד קדימה!
בהמשך הדרך נשתדל לעמוד בקצב של פוסט לשבוע - שבועיים (תלוי בעומס העבודה שלנו)  ובכל פוסט לתת לכם , הגולשים טיפים ומידע חם וחיוני בתחום בניית אתרים , שווק ופרסום באינטרנט ועיצוב גרפי ואפילו סתם דברים מעניינים ומגניבים וביקורת על מוצרים ושירותים שונים !
 
את הפוסט הבא , אנחנו רוצים להקדיש למערכת בניית האתרים העולמית WIX שחוגגת החודש 50 מיליון לקוחות מסביב לעולם!
 
אם הגעתם לכאן ואתם לא יודעים מה זה בכלל WIX אז ניתן לכם ברייף קצר על הסטארט אפ הישראלי שנסחר היום בבורסה העולמית עם שווי של 900 מיליון דולר!
 WIX
  WIX היא מערכת ניהול תוכן לבניית אתרי אינטרנט מתקדמים.
חברת וויקס נוסדה בשנת 2006 בישראל וערכה נמדד כיום בכ-מעל 900 מיליון דולר.
WIX נחשבת לחברה הגדולה ביותר בעולם בתחום מערכות בניית האתרים, יש לה כמה מתחרים לא רעים בכלל כגון : WEBZAI (גם חברה ישראלית),WEEBLY ,SQUARSPACE ועוד… אבל WIX משאירה לכולם אבק, גם מבחינת מגוון האלמנטים הקיימים באתר וגם מבחינת נוחות הממשק .
החיסרון היחיד של WIX הוא שאין תמיכה בעברית , עד כמה שזה אבסורד שמדובר בחברה ישראלית ואין ב WIX עברית , אבל זה המצב , ולא נראה שישתנה בקרוב.
מסיבה זו , אנו מציעים פתרון מושלם למשתמש הישראלי שמעדיף ממשק ידידותי דובר עברית , מערכת LOGOSITE משיקה לWIX מבחינת מרבית האופציות והפ'יצרים עם ממשק מלא בעברית!
לאחר שנים של בניית אתרים על כל מיני פלטפורמות ומערכות  , אנו בחרנו את 2 המערכות האלה כ 2 המערכות העיקירות עליהן אנו בונים את אתרי האינטרנט של לקוחותינו ואנחנו גאים לומר בלב שלם שהמערכת הטובה בעולם לבניית אתרי אינטרנט היום היא WIX , והמערכת הכי טובה בישראל שעברה התאמה מושלמת למשתמש הישראלי היא LOGOSITE.
בהמשך הדרך נקדיש פוסט מלא רק למערכת LOGOSITE , אולם , בגלל שאנחנו כל כך אוהבים את WIX , והיא חוגגת החודש 50 מיליון משתמשי WIX , החלטנו לפתוח דווקא בפוסט על WIX.
אז עולה השאלה , יש כל כך הרבה פלטפורמות לבניית אתרים , JOOMLA ,WORDPRESS,MOTOCMS, אפשר לקנות טמפלט בטמפלט מונסטר ולערוך בDREAMWEAVER , אז למה דווקא WIX?
במה WIX טובה יותר מהמתחרות שלה?
 WIX בנויה בתקן המתקדם כיום ביותר לבניית אתרים (בדומה למערכת LOGOSITE) - תקן HTML 5 -
מה זה HTML 5?
ננסה להסביר בלי להכנס ליותר מדי פרטים טכניים , (HTML 5 (Hyper Text Markup Language הוא שפת קוד שפותחה על ידי ארגון שנקרא פותחה על ידיW3C עבור בניית אתרים , התקן הזה מאפשר  שילוב רכיבים שונים באתר – גלריות תמונות מרשימות , אפקטים במעבר עכבר , קישורי עוגן (ANCHORS)  סרטוני אנימציה, וידאו, סאונד ואפקטים נוספים, ללא צורך בהתקנה או הרחבה כלשהי וכוללת שלל אפשרויות עריכה ותצוגה משכוללות ומשודרגות להטמעת תוכן באתר כגון ממשק DRAG&DROP המאפשר להוסיף מודולים לאתר בגרירת עכבר, והיתרון העיקרי הוא התאמה מושלמת לסמארטפונים , טאבלטים וכל מכשיר אחר (חוץ מדפדפנים ישנים אקספלורר 9 ומטה) , בז'רגון המקצועי זה נקראה אתר רספונסיבי - מותאם לנייד.,
עד לפני כמה שנים טכנולוגוית ה FLASH שלטה בעולם בניית האתרים , אף על פי שבאמצעות פלאש ניתן ליצור אנימצייה מרשימה , הבעיה העיקרית בטכנולוגיה זו היא שהיא כבדה מאוד , מצריכה התקנה של תוספים חיצוניים , וכמעט לא נסרקת ע"י האינדקס של גוגל!
אחד התומכים העיקריים במעבר מFLASH ל HTML 5 הוא סטיב ג'ובס המנוח מנכ"ל אפל שהוביל את השינוי.
 כל המודולים כבר מובנים במערכת וברוב המקרים כמעט ואין צורך להוסיף קוד חיצוני (בדומה למערכת LOGOSITE בעברית) - אז איזה פ'יצרים בעצם צריך בשביל לבנות אתר תדמית איכותי? או אתר מכירות ? או בלוג שימשוך את תשומת לב הגולשים?
בהמשך נקדיש כמה פוסטים רק לפיצ'רים הקיימים ב WIX , בינתיים נציין את העיקריים על קצה המזלג , ונעשה השוואה גם למערכת לוגוסייט למי מהגולשים שלנו שרוצה אתר עם מערכת ניהול תוכן בעברית , כך שבסופו של יום יוכל לעדכן את האתר שלו באופן שוטף על בסיס יומי ללא תלות במתכנת שיגבה המון כסף עבור דבר שאתה כבעל עסק או בלוג יכול לעשות בעצמך בקלות ובפשטות!
 • מערכת הניהול של WIX קלה וידידותית אף על פי שהיא באנגלית בלבד!
 • המערכת כוללת אוסף עצום של אלפי תמונות באיכות HD עם זכויות יוצרים כך שלא תצטרכו לרכוש תמונות במקום חיצוני וסתם לבזבז כסף!
 • המערכת כוללת מאות תבניות לדוגמא (התבניות נועדו בעיקר בכדי לתת רעיונות עיצוב לתבנית הכללית של האתר וניתן לשנות אותן לפי התאמה)
 • הוספת תמונות , סרטונים , טפסים חכמים וכו....
 • ל WIX יש מגוון רחב של סוגי גלריות לתמונות לדוגמא לחץ כאן
 • ל WIX יש מגוון עצום של סוגי באנרים לדף הנחיתה של אתר ה WIX שלכם לדוגמא לחץ כאן
 • יש אפשרות להוסיף לאתר WIX קודים חיצוניים כגון: כלי מסחר בבורסה, אנימציות HTML 5 , איפריים וכו'...
 • ב WIX יש עשרות אפליקציות חיצוניות שניתן להוסף לאתר ה WIX שלכם , חלקן חינם וחלקן בתשלום כגון : צ'אט לאתר וכו'... (נפרט על הכל בפוסט נפרד על אפליקציות WIX)
 • ניתן להוסיף לאתר WIX פורום ובלוג מדהים
 • סליקת אשראי PAYPAL מובנית באתר WIX
 • גרסאת אתר WIX מותאמת לנייד מובנית במערכת WIX
 • ניתן להוסיף האתר WIX קישורי עוגן (קישורי עוגן משמשים באתר שבנוי מעמוד אחד ולקחיצה על כפתור בתפריט גוללת למקום הרלוונטי בעמוד - לדוגמא מדהימה לדף שבנוי מקישורי עוגן לחץ כאן!)
   
  אלו רק חלק קטן מהאופציות הקיימות .... על השאר נפרט בהמשך!
 
 
 
 

לבניית אתר WIX בעברית החל מ 99 ש"ח בלבד - השאר פרטים ונציג יחזור אלייך לייעוץ חינם!

לעמוד הפוסט

תבניות חדשות!

תאריך תאריך:23/01/2014 00:19:00 תגובותתגובות:
גולשים יקרים!
הוספנו מלא תבניות חדשות לבניית אתרים מדהימים בתקן HTML 5 ,
באפשרותכם לבחור את אחת התבניות ולהתחיל לבנות לכם אתר מדהים! 
לבניית אתר אינטרנט חינם לחץ כאן!

לצפייה בכל התבניות לחץ על אחת כאן!

 
לעמוד הפוסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
                                                                                                 כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
                                                                                                 כתיבת מאמרים