חדשות מערכת WIX בעברית - 2015

WIX ISRAEL

בלעדי - הפרסומת של WIX בסופרבול בהצגת בכורה ! ( 27.1.2015) 

אתם מוזמנים לבקר בדף הרשמי של הפירסומת של WIX בסופרבול ולזכות בפרסים מתנת WIX (אייפון 6 ומצלמות גופרו!)
בס"ד
 
חדשות WIX  לחודש נובמבר 2014

לפירסום הרשמי אודות העידכון באתר WIX
 1. שינוי רקע לכל עמוד באתר WIX – מהיום ניתן לבחור רקע שונה לכל עמוד באתר ה WIX  שלכם ואין הגבלה , כך שניתן לעצב כל עמוד באתר ה WIX  שלכם עם רקע שונה וייחודי כך שהאתר שלכם יקבל מראה ייחודי ומיוחד
 2. הפניית 301 – מהיום ניתן לבצע הפניית תנועת גולשים אוטומטית מהאתר הישן שלכם , לאתר  WIX החדש שלכם , תוך שמירה על המיקום שלכם בדירוג של גוגל ובלי לאבד את הקידום שלכם במנועי חיפוש, כך שתוכלו לבנות אתר חדש ומהרהיב לעסק שלכם באמצעות מערכת WIX  בלי לאבד את הקידום שלכם בגוגל!
 3. מרכז שליטה חדש – מהיום ניתן לנהל את כל צרכי העסק ואתר ה WIX  שלכם ממקום אחד WIX  השיקו , מרכז שליטה חדש אינטואטיבי וידידותי , כך שניתן לבצע את כל הפעולות לניהול האתר והעסק ממקום אחד כגון – שליחת ניוזלטרים , ניהול רשימת תפוצה וכו'...
 4. כפתור RSS  לבלוג – מאפשר לעדכן את הקהל של אתר ה WIX  שלך על כל פוסט חדש בבלוג של אתר ה WIX  באמצעות פיד RSS
 5. כפתור לחיפוש סרטוני יוטיוב  ישירות בעת הוספת סרטון לאתר WIX– אופציה חדשה ושימושית לאתר ה WIX  שלכם שמאפשרת לחפש סרטון ביוטיוב ישירות מאתר ה WIX   - מהיום אין צורך לצאת מהמהערכת ולחפש את הקישור לסרטון ביוטיוב ואז להטמיע באתר , ניתן לחפש את הסרטונים שאנחנו רוצים ישירות דרך מערכת הוספת הסרטונים באתר ה WIX ש שלנו , הדבר מייעל את העבודה ושימושי במיוחד כאשר מעלים כמות רבה של סירטונים לתוך האתר – מומלץ ושימושי ביותר!
 6. העלאת תמונות לאתר WIX ישירות מחשבונות של רשתות חברתיות – עוד אופציה שימושית מאוד שעושה את החיים קלים – מהיום ניתן להעלות תמונות לאתר ה WIX  שלנו בקלות , אתר ה WIX  מבצע אינטגרציה אוט' עם חשבון הפייסבוק או האינסטגרם שלכם ומאפשר למשוך את כל התמונות לאתר ה WIX  שלכם בלחיצת כפתור אחד – שימושי מאוד במיוחד למי שמתחזק במקביל לאתר  WIX עמוד פייסבוק פעיל!
 7. סקינים חדשים לטופס הרשמה לרשימת תפוצהWIX  הוסיפו מספר סגנונות חדשים לעיצוב הטופס ליצירת רשימת תפוצה , טופס ליצירת רשימת תפוצה הוא כלי מצוין לאיסוף כתובות דואר אלקטרוני של לקוחות על מנת לשלוח להם ניוזלטר ישירות מממשק אתר ה WIX  שלנו – כלי שיווקי מעולה ומובנה בתוך מערכת ה WIX  של אתר ה WIX  שלכם!
 8. הסתרת הפוטר וההסר באתר WIX  – קודם כל נסביר מה זה פוטר ומה זה הדר , HEADER – כפי שניתן להבין משמוHEAD - ראש זה החלק העליון של אתר ה WIX  שלנו – בחלק זה מופיעים בדרך כלל התפריט הראשי , הלוגו , והערוצים לישירת קשר עם העסק שלך באמצעות אתר ה WIX שלך, FOOTER  כפי ששמו מרמז FOOT-רגל , החלק התחתון של האתר , שם בדרך כלל תופיע מפת האתר ולינקים חשובים .
  מה נותנת לנו האפשרות להסיר אותם מהאתר?
  הסרת חלקים אלו מאתר ה WIX  שלנו הופכת את אתר ה WIX  למערכת משומנת היטב לבניית אינסוף דפי נחיתה ייחודיים לאתר שלנו ולקשר אותם למסעות פירסום לשירותים שונים של העסק , הדבר הגאוני בהסרת הפוטר וההדר מאתר ה WIX  שלנו הוא שכל דף שניצור באתר ה WIX  שלנו ונוריד לו את החלקים האלו לא יהיה קשור לעיצוב האתר שלנו ויראה שונה לגמרי!
  בנוסף גם יש מספר תבניות מובנות של דפי נחיתה שניתן לבחור באמצעות הממשק של WIX , לעיצוב ובנייה מהירה של דפי נחיתה.
 1. קיצור לכלים חשובים ממשק הניהול הראשי של חשבון ה WIX  שלכם -  עוד כלי קיצור שמקל על החיים שלנו ומרכז במקום אחד את כל השוברים ,דומיינים , חשבונות דואר אלקטרוני ,חבילות פרימיום חשבוניות והגדרות החשבון  - שימושי במיוחד למי שמנהל כמה אתרי WIX  במקביל מאותו חשבון WIX .


אפליקציות חדשות ב WIX
 
 1. WIX SHOUTOUT  עדכון – למי שלא מכיר את הכלי המדהים הזה , WIX SHOUTOUT , זאת מערכת מובנית בתוך אתר ה WIX  שלכם המאפשרת עיצוב ושליחה מאסיבית של ניוזלטירים ללקוחות ברשימת התפוצה של אתר ה WIX  שלכם , ישירות מתוך ממשק ניהול אתר ה WIX שלכם! אז הכלי המדהים הזה מקבל עדכון שמאפשר לראות סטטיסטיקה והיסטוריה , 6 עיצוב חדשים , שכפול ניוזלטרים ישנים ועריכתם מחדש , שמירה אוטומטית ועיצטב אישי של החלק התחתון של הניוזלטר.
 2. GET SUBSCIRBERS – עוד כלי נהדר מבית ה יוצר של WIX  שנותן בוסט רציני לקידום ושיווק העסק שלכם הכלי  מאפשר לגולשים להרשם לרשימת התפוצה לקבלת הניוזלטר שלכם .
 3. פיד של TWITTER  - כלי שמאפשר לרכז את כל הציוצים שלכם מהרשת החברתית בתוך האתר שלכם.
 4. מזג אויר – כלי להמטעת מזג האויר בזמן אמת בכל מקום בעולם באתר WIX שלכם – שימושי מאוד אם יש לכם אתר למכירת חבילות נופש או סתם לעדכן את הגולשים שלכם , יש לאפליקציה אפשרות חינמית וחבילה מורחבת הכוללת גם תחזית מזג אויר לשבוע מראש!
 5. POSITIONLY - אפליקציה חדשה ב WIX  לקידום אתר ה WIX במנועי חיפוש ע"י הוספת ממשק קל לניהול מסע קידום אתר ה WIX  במנועי חיפוש – בהמשך נבצע סקירה מורחבת על אפליקציה זו.
 6. SNAPCARD  - אפשרות לחיוב לקוחות באתר WIX  באמצעות מטבעות דיגיטליים כגון BITCOIN , נשמע מעניין ועתידני מאוד , שווה בדיקה.
 7. משוב בתי מלון – אפליקציה המאפשרת לשלוח משוב ללקוחותיך על החופשה במלון ישירות מאתר ה WIX , שימושי מאוד לאתרים של בתי מלון , צימרים , בתי הארחה ועוד...
 8. קביעת תורים  - עוד אפליקציה מעניינת המאפשרת ללקוחות להזמין תורים ישירות מאתר ה WIX – שימושי מאוד לכל אתר שמציע שירותים מבוססי תור כגון – רופאים , קליניקות , קוסמטיקאיות וכו'... אפליקציה שיכולה לשדרג את רמת השירות ללקוח ולחסוך המון זמן עבודה וכח אדם מיותר לניהול יומן פעילות – בהמשך נבצע סקירה מורחבת.
 9. מולטי סליידר – זאת אפליקציה ששווה התייחסות מיוחדת – סליידר משופר שישדרג את האתר ה WIX  שלכם ויקח אותו כמה צעדים קדימה... מדובר סליידר דינמי וחדשני מבוסס HTML 5  המאפשר שילוב של תמונות , באנרים עם כפתור מניע לפעולה וסרטונים!!!אפליקציה מדהימה ושימושית שתשדרג מאוד את אתר ה WIX  שלכם ואת יחס ההמרה , כעת ניתן להציג בדך הנחיתה שלכם את עיקר הדברים ולהניע את הלקוחות לפעולה באמצעות המולטי סליידר – שווה התייחסות מורחבת – נבצעה סקירה על האפליקציה בהמשך בבלוג שלנו!
 1. SMS HERO אם התלהבנו מהמולטי סליידר, אז זאת אפליקציה שתעיף אתכם!!!
  תקשיבו טוב- מהיום ניתן לשלוח SMS  ללקוחות שלכם ישירות ממשק ניהול אתר ה WIX  שלכם, מה אפשר לשלוח?
  הכל- קופונים , הודעות , מבצעים, מפות הגעה, לינקים להורדת תוכנה או אפליקציה וכל דבר שאתם רוצים , מספיק לשלם כסך מיותר על שירותים משלימים , מהיום כל כלי השיווק של העסק שלכם במקום אחד – מדהים !
  בהמשך נבצע סקירה מורחבת לאפליקציה!
 2. SPOTIFY   - שירות מוזיקה בסגנון יוטיוב , כרגע השירות שלהם לא זמין בארץ , בכל אופן WIX  הוסיפו כלים לשימוש במערכת כגון דף עוקבים ונגן, כנראה יהיה שימשי בהמשך.
 3. תמונות תמונות ועוד תמונות!
  אין ספק שמה שעושה אתר אינטרנט מסתם אתר לאתר מדהים זה בחירת התמונות הנכונות!
  מהיום לא צריך לחפור בכל מיני אתרים בכדי להוסיף תמונות מדהימות לאתר ה WIX
  שלכם ולשלם עשרות דולרים עבור תמונה!
  בנוסף למאגר התמונות המדהים הקיים ב WIX , נוספה אפשרות של ממשק ישיר עם מאגר התמונות של BIGSTOCK  העולמית וכעת אפשר לרכוש תמונות מתוך מאגר של אלפי תמונות בכל נושא אפשרי ישירות דרך ממשק עריכת אתר ה WIX  שלכם , מחיר תמונה הוא אחיד וזול במיוחד – 2.99$ בלבד – שוווווווה!!!
 1. תבניות WIX  חדשות – נוספו כ 20 תבניות חדשות של אתרים למערכת WIX.
 
עד כאן להפעם , ניפגש בעידכון הבא- בינתיים תוכלו לקרא סקירות מורחבות על האפליקציות והפיצ'רים של מערכת WIX  בבלוג באתר החדש שלנו :
לחץ כאן למעבר לבלוג


אפריל 2014, מערכת בניית האתרים WIX (בעברית "וויקס") שודרגה ונוספו לה כמה אופציות מעניינות ביותר שיוכלו לשדרג את אתר ה WIX שלכם כך שאתר ה WIX שלכם יראה מקצועי ויגרום לגולשים באתר שלכם לחווית גלישה מהנה ומשודרגת!
בהתאם להצהרה הרשמית של החברה אנו מביאים לפניכם סקירה קצרה של חלק מהמאפיינים החדשים ששודרגו במערכת WIX , על פי הצהרת החברה הרשמית מדובר על שדרוג משמעותי , הכולל לא פחות מ 100 פיצ'רים חדשים! 
החל מגלריות WIX חדשות בתלת מימד ,דרך אפליקציות WIX חדשות וכלי שיתוף חברתיים חדשים ומעודכנים לפייסבוק יוטיוב וכו'.....
בהמשך נוסיף גם תמונות דוגמאות וביקורות על כל המאפיינים החדשים במערכת WIX כך שתוכלו להתרשם מהם ולהחליט האם WIX מתאימה להיות המערכת עליה תבנו את אתר האינטרנט הבא שלכם.
לציין , שלמרות כל החידושים והשיפורים , ממשק המערכת עדיין לא מספק תמיכה בעברית!
להלן רשימת השידרוגים כפי שנשלח במייל הרשמי מטעם חברת WIX (לנוחיותכם תרגמנו לעברית):

 
אלמנטים עיצוביים חדשים ב WIX
 
אנימציות: הוספת אנימציות מדהימה לטקסט, התמונות, גלריות ועוד. בחר מתוך טונות של אפשרויות כמו לדעוך, לצוף ולהתרחב.
     
כפתור תמונה: הוסף תמונה מגניב לכפתור שלך, עם נוף שונה לברירת מחדל, ולחץ עם עכבר.
    
סקינים זיגזג לקווים אופקיים: תן קווי מראה חדש אופנתי עם שני סקינים של זיגזג.
    
עבור עם העכבר על תמונה: הוסף רקע שונה לתמונות שלך במעבר עכבר - זה נהדר עבור תמונות מקושרות.
  
הצמד לאובייקטים: למקם וליישר בקלות את האלמנטים באתר שלך.
  
גודל גופן מותאם אישית: הקלד את גודל הגופן המדויק שאתה רוצה בעורך הטקסט.
  
גופן השלמה אוטומטית: התחל להקליד את שם גופן והעורך באופן אוטומטי ישלים את זה בשבילך.
  
גופנים חדשים בקוריאנית, היפנית, עברית וערבית: להפוך אותך
אתר נראה מדהים עוד יותר בשפות.
 
כלי מדיה חברתית ב WIX
 
לחצן Pinterest: הגבר את התנועה לאתר שלך. תן למבקרים להצמידולשתף את התוכן שלך על לוחות Pinterest שלהם.
   
בלוג מותאם אישית Feed : קדם את הבלוג שלך באתר שלך על ידי סינון רשום בבלוג לפי נושא ולהציג אותם בכל דף .
    
לחצן שיחת סקייפ / צ'אט : תן למבקרים באתר לקרוא או לשוחח אתם באמצעות סקייפ, ישירות מהאתר שלך.
   
לחצן הרשמה ליוטיוב : קדם את המוזיקה שלך ! תן לקהל שלך  להרשם בקלות לערוץ וידאו YouTube שלך.
   
כרטיסי ביקור LinkedIn : תראה מקצועי על ידי הוספת כרטיס הביקור שלך לאתר LinkedIn ויקס שלך.
   
עקוב אחרי Pinterest : תן למבקרים באתר אחריך על Pinterest בלחיצתכפתור.
   
פייסבוק ושיתוף: להוסיף לחצן פייסבוק שתף אל האתר שלך ולהעלות את מספר המבקרים באתר WIX שלך.
   
לחצן ה-iTunes : קבל שמעה את המוזיקה שלך ! הוספתכפתור iTunes כדי לאפשר למבקרים להוריד שירים שבחרתם.
  
VK שיתוף: תן למבקרים אתר לשתף את התוכן שלך עם החברים של VK .
      
Spotify עקוב : וודא שניתן לגשת למוזיקה שלך על ידי עשיית מנוי לערוץ Spotify שלך.
 

גלריות תמונות חדשות ב WIX

גלריית כוורת : קבוצה של תמונות במבנה חלת דבש אופנתי.
      
גלריית רושם : הצגת שני תמונות וטקסט בגלריה להרשים, עם מעברים מגניבים.
       
גלריית בנייה : Showcase התמונות שלך בגלרית בנייה דינמית בהשראת Pinterest.
      
גלריית קולג' : יצירתקולאז' עמוד שלם מדהים עם התמונות האהובות עליכם.
     
גלריית אקורדיון : מסוגננת להציג את התמונות שלךברצועות אנכיות שנפתחות כמו אקורדיון .
   
גלריית תמונות ממוזערות : תן לקהל שלך לנווט בקלותלתמונות ספציפיות עם תצוגה מקדימה של תמונות .
        
גלריית רצועת מצגת : יצירתאפקט חזותי חזק עם תמונות שמרחיבות את כל הרוחב של האתר שלך.
   
גלריית מצגת תלת מימד : גרום לגולשים שלך לאפקט ה WOW בעת גלישה באתר ה WIX  שלך.
   
גלריית קרוסלה תלת מימד : תביא את התמונות שלך לחיים עם קרוסלה יפה בתלת מימד.
    
גלריית רצועת Showcase : הצגת מספר רב של תמונות לרוחב של האתר שלך , עם דימוי המרכז מודגש.
    
גלריה בסגנון חופשי : תן לקהל שלך אינטראקציה עם האתר שלך ! הם יכולים לגרור , לסובב ולשנות את גודל כלהתמונות בגלריה זו .
   
גובה פקד תיבת טקסט ברשת גלריה : הגדלת תיבת הטקסט עם פולארויד וטקסט מתחת עם סקינים חדשים.
 

חנות וירטואלית ב WIX

Authorize.net: קבל את כל כרטיסי האשראי הגדולים, מכל מקום בעולם, ישירות באתר האינטרנט שלך.
    
* כדי להשתמש Authorize.net החנות המקוונת שלך חייבת להיות מבוססת בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, בריטניה וכל המדינות עם מטבע אירו.
 
דף תודה: תודה ללקוחות שלך לביצוע רכישה בהודעה שנועדה שמתאימה את המראה ותחושה של האתר שלך.
    
תשלומים מקוונים: תוכל להציע אפשרויות התשלום ללקוחות שלך שכוללות מזומן בעת ​​מסירה, לבדוק, העברה בנקאית, העברה בנקאית וכל אפשרות תשלום מקוונת אחרת.
    
גלריית פריסה למוצר חדש: פרטי מוצר הצג כאשר לקוחות ירחף מעל תמונת המוצר.
    
4 פריסות חדשות לדף מוצר : הצג את המוצר שלך באמצעות פריסות חדשות מגניבים לדף המוצר שלך.
 

כלים נוספים ב WIX
 
טופס יצירת קשר: ויקס נכנס באופן אוטומטי דוא"ל ההתחברות שלך כאשר אתה מוסיף טופס יצירת קשר.
    
טפסי יצירת קשר תורגם: צורות מגע הן כעת באופן אוטומטי בשפה של העורך שלך.
    
שמירת אתר : בפעם הראשונה שאתה שומר את אתר האינטרנט החדש שלך הוא עכשיו מהר יותר מאשר אי פעם.
    
חיבור באמצעות רשת חברתית: קלות להירשם ולהיכנס לחשבון שלך ויקס באמצעות פייסבוק &-Google +.
    
הרחב את מצב לתמונות: תמונות באופן אוטומטי תרחיב כאשר מבקרים באתר לוחץ על אחד.
   
מצב זום לצפיה בתמונות: עכשיו הקהל שלך להציג את התמונות שלך בפירוט על ידי התקרבות פנימה והחוצה.
    
תכונת SEO חדשה: עבודה בדף חדש? עכשיו אתה יכול להסתיר את הדפים ספציפיים של האתר שלך ממנועי חיפוש עד שיהיה מוכן לעולם כדי למצוא אותם.
 

אפליקציות WIX  חדשות

Google AdSense: למקסם את ההכנסות ולהרוויח כסף מהאתר שלך - עכשיו מותאם לנייד !
   
Guestful : מגניב זה עושה את זה קל עבור הסועדים שלך להזמין שולחנות מראש.
   
Google Maps פשוט : הראה לקהל שלך איך למצוא אותך ! בקלות לתייג מיקומי המפה ולהתאים אישית את הסמלים וטקסט.
   
תג אהבה : קידום המכירה שלך עם תג יום האהבה יפה באתר שלך .
   
ContactUs.com : יצירת טפסי קשר מותאמים אישית תוך שימוש בכלים ותכונות מתקדמים.
   
לסגור וידאו דינמי: זה יוצר באופן אוטומטי קטעי וידאו אינטראקטיביים עבור כל המוצרים מ-eBay באתר שלך .
   
מסמך : עשה את זה ממש קל למבקרים להוריד מסמכים ישירות מהאתר שלך.
   
Analytics מאמן SEO : ייעל את אתר האינטרנט שלךלמנועי חיפוש כמו גוגל ! אין צורך בידע SEO הנדרש.
   
אוטומצית שיווק: צור לידים ומכירות עם מבצעי שיווק אוטומטיים מוכנים לשיגור.
   
הצעות חברתיות : לגדל את המכירות שלך עם מדיה חברתית על ידי לייקים, הודעות דוא"ל ועוד.
   
להשיג מימון : בקלות לגייס כספיםמהמבקרים באתר שלך, ישירות לחשבון PayPal שלך .
   
פורום: עודד הקהל שלך עם פורום דיון דינמי.
    
צ'אט אטומי : קבל את המבקרים שלך להישאר באתר שלך זמן רב יותר עם​​צ'ט בזמן אמת .
   
Sellfy : בקלות למכור ספרים אלקטרוניים, מוסיקה, וידאו, עיצובים וכל דבר דיגיטלי.
    
INeverMiss : הצג את האירועים שלך ואפשר למשתמשים להירשם באמצעות לוחות השנה האישיות שלהם.
    
מפת POWr : יצירהוהתאמה אישית של מפות אינטראקטיביות לכל מקום.
   
Audiosocket נגן מוסיקה: העלה מסלולים ללא הגבלה כך שמבקרים יכולים להאזין ל-- ולרכוש את המוזיקה שלך .
 
אפליקציות לניהול עסקי בWIX

מנהל מדיה חברתית: מיקום מרכזי אחד לנהל את כל הפרופילים במדיה החברתיים שלך, את תנועת באתר מסלול ולהשתמש בניתוח בזמן אמת.
    
Rabbit SEO: ניהול פרויקט קידום אתרים בקלות.
    
OnePageCRM: מסלול מהיר לתהליך המכירה שלך – עקוב בקלות ונהל כל היבט של המכירות
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
דרופשיפינג                                                                                  כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
 קורס דרופשיפינג                                                                         כתיבת מאמרים