מלא פרטים עכשיו
ומומחה בניית אתרים יחזור אלייך לייעוץ חינם!

יעניין אותך גם:

אתה לא צריך אתר לעסק שלך!
 
אתה חייב אתר לעסק שלך!
 

האם עלו בראשך שאלות כמו :
האם אני צריך אתר לעסק?  
האם שווה להשקיע באתר לעסק? 
כמה עולה אתר לעסק? 
איך בונים אתר לעסק?
מה צריך לעשות בכדי להקים אתר לעסק?
 
אז כשמדובר בבניית אתרים לעסקים התשובה היא חד משמעית!
במציאות שאנחנו חיים אתה חייב אתר אינטרנט לעסק שלך!
במציאות של היום עם השתלטות האינטרנט , מנועי החיפוש כמו גוגל  והרשתות החברתיות כגון פייסבוק על חיינו , עסק שאין לו אתר אינטרנט פשוט לא קיים!
 
פעם כאשר האדם הסביר היה מחפש שירות כלשהו כגון :  אינסטלטור, רופא שיניים , טכנאי למזגן או כל שירות אחר הוא היה פותח ספר טלפונים "דפי זהב" או מקבל המלצה מחבר, עם התקדמות הטכנולוגיה , "גוגל" הוא ה"דפי זהב" של זמננו.
 
כך שכאשר לקוח מחפש היום שירות כלשהו , הדבר הראשון שהוא עושה - מחפש בגוגל!
כאשר לקוח מחפש המלצה הוא פונה לפורומים או קבוצות בפייסבוק!
 
כך שבזמננו נוכחות אינטרנטית היא חובה לכל בעל עסק שרוצה לקדם את העסק שלו!
 

יש לי דף פייסבוק עסקי , בשביל מה אני צריך אתר לעסק?
 
השגיאה העיקרית של הרבה בעלי עסקים היא שהם חושבים שאם יש להם דף פייסבוק לעסק , אז הם לא צריכים להשקיע בבניית אתרים לעסקים!
בניית דפי פייסבוק במקום בניית אתרים לעסקים  זו טעות אסטרטגית מהותית לעסק ומיד תגלו למה:
 
א. מטרת הגולש - פייסבוק היא רשת חברתית! המטרה העיקרית לשמה אנשים גולשים בפייסבוק היא לצורך קשר חברתי עם חברים , משפחה וכו'... לראות קצת תמונות , להעביר איזה סרטון מצחיק או שניים , לצפות בידידה מהתיכון בתמונה החדשה שהיא העלתה עם ביקיני , להתעדכן בקצת רכילות , לראות תמונות של הבת דודה מארה"ב בנופש האחרון שלה בהוואי... לקרא איזה פוסט או שניים וזהו...אנשים לא מחפשים שירות ספציפי כלשהו בפייסבוק!  
אף אחד לא מחפש " אינסטלטור" , "טכנאי מזגנים" או "הזמנת פיצה" בפייסבוק!
כך גם אף אחד לא יחפש את העסק שלך בפייסבוק!
 
בואו לא נתבלבל, דף פייסבוק עיסקי לעסק הוא חובה!
 
אולם , דף פייסבוק עסקי בחיים לא יחליף בניית אתרים לעסקים!
דף פייסבוק עסקי הוא מוצר משלים לבניית אתרים לעסקים, ולא חלופה!
דף פייסבוק משמש בכדי לשמור על קשר עם הלקוחות ולתת להם ערוץ תקשורת נוסף עם העסק במקביל לאתר , אבל הוא בשום פנים אינו תחליף לבניית אתרים לעסקים!
 
צריך להבין, זה מאוד מפתה לחשוב שבניתי דף פייסבוק לעסק , ועוד  הכי חשוב בחינם - עכשיו רואים אותי באינטרנט ויתחילו להגיע אלי מלא לקוחות דרך דף הפייסבוק שלי ....אבל זו פשוט אשליה שהרבה בעלי עסקים טרם הפנימו!
 
ב. חוקי הפרטיות החדשים של פייסבוק החל מ 2015 - לרוב שאנחנו רואים "עדכון תנאי שימוש" , אנחנו נוטים לחשוב שמדובר באיזה שינוי קטן שלא משפיע ולא מייחסים יותר מדי חשיבות , העדכון שבוצע בפייסבוק הוא לא פחות ממהפכה!
עיקר העדכון הוא בכך שאם פעם גולש עשה לנו לייק לדף העסקי זה כאילו הוא נרשם לניוזלטר שלנו והיה מקבל עדכון על כל פוסט חדש שאנחנו מעלים לדף העסקי שלנו והיינו מופיעים לו בניוזפיד ( בהתאם לפרמטרים של פייסבוק ), השינוי הוא שהיום שברירת המחדל של פרטיות המשתמש הוא לא לקבל עדכונים מדפים עסקים שבוצע להם לייק , במידה ומעוניין לקבל עידכונים הוא צריך לשנות את ההגדרה - בואו אגלה לכם סוד - אף אחד לא משנה את זה!
 
כך שהתוצאה היא:
תגייסו אלפי לייקים ותפרסמו פוסטים מהיום עד מחר בדף העסקי שלכם - כמעט אף אחד לא רואה אתכם!
תשימו לב שאם פעם פוסט היה מגיע לכמות רבה של גולשים , היום זה ירד ב 70% ויותר .
אחוז החשיפה תלוי במדד האינטרקציה בין המשתמש לדף העסקי, גולש שעשה לייק ,ברוב המקרים לא חוזר לדף העיסקי לעיתים דחופות אם בכלל!
 
למה עשו את זה? כסף!
פייסבוק הבינו שבכדי להתפרנס ולהיות רווחיים צריך להכניס מזומנים.
אתה רוצה להגיע ללקוחות פוטנציאלים בפייסבוק? תשלם!
אתה רוצה שלקוחות יראו אותך? תשלם!
אתה רוצה חשיפה? תשלם!
 
כאמור זו מהפכה שיש לה הרבה השלכות בכמה מישורים:
א. עבור הגולש התמים - יהנה מניוזפיד הרבה יותר נקי ונטול ספאם (לא מדוייק כי יש פוסטים ממומנים שמשתלטים על הניוזפיד שלנו)
ב. עבור בעלי העסקים - פגיעה קשה מאוד באפשרות לקבל חשיפה גבוהה בפייסבוק בלי לשלם על פירסום ממומן - גם אם יש לכם אלפי לייקים ומאות עוקבים - סביר להניח שאחוז מצומצם מאוד יקבל עידכונים ממכם ויראה את הפוסטים שלכם!
ג. עבור פייסבוק - כסף , כסף ועוד קצת ... כסף! 

 
 ג. תשומת הלב של הגולש - הדבר הכי חשוב שאתם צריכים כאשר אתם מציגים את השירותים או המוצרים שלכם לגולש זה את תשומת הלב שלו , והדבר האחרון שיש לגולש שלכם בפייסבוק זה תשומת לב!
פייסבוק זה הסביבה עם הכי הרבה היסח הדעת שיש ברשת ולכם זה מקום גרוע לשיווק שלכם... 
הגולש הממוצע בפייסבוק מופצץ בפוסטים בכל נושא אפשרי מכל כיוון, שינוי סטטוסים של החברים שלו , הצעות חברות , שיחות צ'אט , התראות מקבוצות וכו'...  כך שהסיכוי שהוא יהיה מספיק מפוקס בכדי לקרא את הפוסט שלכם מעניין וחשוב ככל שיהיה ובאמת יבצע רכישה או הזמנה הוא ממש קלוש.
 
השורה התחתונה היא, 
שפייסבוק אינו תחליף לבניית אתרים לעסקים אלא מוצר משלים בלבד!
 
 
לקוח שמחפש את השירותים שאתה נותן , יחפש אותך בגוגל , יחפש את האתר שלך!
הלקוחות שמגיעים ממנועי החיפוש הם הלידים האיכותיים ביותר מפני שהם מגיעים כי הם מחפשים שירות מסויים ומאוד ספציפי, 
גולש שמגיע דרך גוגל חיפש שירות מסויים וספציפי , ואתה חייב להיות שם בכדי לתת לו את מה שהוא מחפש, לכן החשיבות של בניית אתרים לעסקים היא מכרעת לקידום העסק ויצירת לקוחות חדשים!
 
צריך להתייחס לאתר לעסק כאל חנות או נכס פיזי לכל דבר, תחשבו ש 500 גולשים ביום באתר של העסק שלכם , שווי ערך ל 500 לקוחות שנכנסו לחנות שלכם בקניון!
 
גולש שחיפש "חולצה מכופתרת" בגוגל ונכנס לאתר שלכם , הוא כמו קונה שמטייל עכשיו בקניון, מחפש " חולצה מכופתרת" ונכנס לחנות שלכם.
 
זה לקוח שחיפש מוצר ספציפי ונכנס לחנות שלכם!
 
ככל שתהייו יותר קרובים לכניסה לקניון , כך מחיר החנות יותר גבוהה וכך גם יהיו לכם יותר לקוחות.
כך , ככל שהאתר שלכם יהיה איכותי יותר , ויהיה קרוב יותר למקומות הראשונים בגוגל , כך יגדלו המכירות שלכם ויהיו לכם יותר קונים פוטנציאלים!
 
כאן נכנס התפקיד של בניית אתרים לעסקים!
האתר של העסק שלך , זה המקום אליו אתה רוצה להכניס את הגולש על מנת שיהפך ללקוח שלך!
באתר של העסק שלך יש לך את כל תשומת הלב של הגולש!
האתר של העסק שלך זה המקום בו את מציג את העסק שלך לגולש!
האתר של העסק שלך זה המקום בו אתה מניע את הגולש לפעולה והופך אותו ללקוח משלם!
האתר של העסק שלך זה המקום להפוך את הגולש שלך לליד חם!
האתר של העסק שלך זאת זה המקום להציע ללקוח מבצעים ושירותים שונים ולגרום לו להפוך ללקוח!
האתר של העסק שלך זו הזירה העסקית שלך , אתה שולט בה , ואתה מחליט אילו פעולות יבצע הגולש!
 
העסק שלך מתנהל בתוך האתר של העסק שלך!
 
בניית אתרים לעסקים מספקת לעסק שלך את כל הכלים הדרושים להתנהלות נכונה מול הגולש על מנת להפוך אותו ללקוח משלם!
אז איזה כלים ניתן לקבל באמצעות בניית אתרים לעסקים?
 
באמצעות בניית אתרים לעסקים , עסקים יכולים לנצל כלים עסקיים עוצמתיים כגון:
 
הצגת מדיה ותוכן איכותי ללקוח : תמונות , סרטונים , מאמרים , בלוג , חדשות , מוצרים חדשים , מבצעים ,שירותים , מידע חשוב , שעות פתיחה , הנחיות הגעה , רשימת סניפים .
 
הנעת הלקוח לפעולה : לבצע רכישה , למלא טופס , יצירת לידים , להירשם לרשימת תפוצה , להפנות לקישור מסויים , קידום תכנית שותפים וכו'
 
תקשורת מלאה עם הגולש : צ'אט אקטיבי באתר , שליחת טופס ליצירת קשר , פורום , בלוג וכו'...
 
ניתוח ובקרת נתונים : מערכת ניהול האתר נותנת לכם כלי בקרה עוצמתיים , באמצעותם תוכלו לנהל את העסק שלכם ולהתאים אותו ללקוחות שלכם, תוכלו לשלוף נתונים חשובים מאוד אודות ההעדפות של לקוחותייך כגון:
השירות המועדף ביותר , המוצר הנמכר ביותר , המוצר הנצפה ביותר , איזה דף הוא הנצפה ביותר , מה לקוחות חיפשו , מהיכן הגיע התנועה לאתר ועוד עשרות נתונים אודות ההתנהגות של הלקוחות - דבר המהווה יתרון רב על חנות פיזית שם אין לכם שליטה על התנהגות הלקוח!
 
ניהול חנות מסחר מלאה: באמצעות הכלים לניהול חנות תוכלו לשלוט פשוט בהכל: מערכת CRM מלאה , ניהול מלאי , ניהול לקוחות , ניהול הזמנות , ניהול מוצרים , סליקת אשראי, נתוני מכירות , הפקת חשבוניות ,קופונים, נתוני צפייה במוצרים וכמעט כל נתון שצריך בכדי לנהל את העסק!


לסיום נסגור מעגל ונענה על השאלות שהעלינו בהתחלה!
 
 
האם אני צריך אתר לעסק?   בניית אתרים לעסקים זה מוצר צריכה בסיסי ובמציאות שלנו אתה חייב אתר לעסק !
 
האם שווה להשקיע באתר לעסק?  בניית אתרים לעסקים זו השקעה לטווח רחוק , כך שעם שיווק נכון אתר אינטרנט איכותי יקדם את העסק שלך ויגדיל את המכירות שלך!
 
כמה עולה אתר לעסק? בשנים האחרונות מחירי בניית אתרים לעסקים צנחו הודות לפיתוח מערכות וכלים המאפשרים לבנות אתר בשליש מהזמן והמשאבים שהיו צריכים להשקיע בעבר, עם מערכות כמו WIX ו LOGOSITE זה פשוט לבנות אתר, אין צורך להשקיע יותר מדי זמן בפעולות טכניות והתעסקות עם תכנות מיותר , כל הכלים כבר מובנים במערכת כך שניתן לבנות אתר לעסק לבד בחינם , או באמצעות מעצב מקצועי במחיר של החל מ 99 ש"ח בלבד!
 
איך בונים אתר לעסק? באמצעות מערכות כמו WIX ו LOGOSITE ניתן לבנות אתר לבד בחינם בקלות או באמצעות מעצב במחיר חסר תקדים של החל מ 99 ש"ח בלבד!
 
מה צריך לעשות בכדי להקים אתר לעסק? לחץ כאן והתחל לבנות אתר לעסק שלך בחינם או מלא טופס ונציג יחזור אלייך עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד בשבילך במחיר של החל מ 99 ש"ח בלבד!
 
בהצלחה!

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
דרופשיפינג                                                                                  כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
 קורס דרופשיפינג                                                                         כתיבת מאמרים