נכס דיגיטלי - לקנות או לבנות, מה עדיף?

דף הבית >> נכס דיגיטלי - לקנות או לבנות, מה עדיף?


נכס דיגיטלי - לקנות או לבנות, מה עדיף?

 

אין ספק שנכס דיגיטלי זה הדבר הבא בתחום ההשקעות באינטרנט ומי שלא ישקיע בשנים הקרובות בנכס דיגיטלי וילמד איך לעשות כסף או ישקיע בהקמת עסק אינטרנטי יצטער מאוד אחרי זה.

למי שלא יודע מה זה נכס דיגיטלי , נסביר בקצרה מה זה בכלל, ואיך עושים מזה כסף.

 

נכס דיגיטלי הוא בעצם נכס וירטואלי, שנמצא באינטרנט ומייצר עבורנו כסף כל חודש בצורה פסיבית לחלוטין.
ישנם סוגים רבים של נכסים דיגיטלים כגון: קבוצת פייסבוק, ערוץ יוטיוב, דף אינסטגרם ועוד, אבל ללא ספק הנכס הדיגיטלי המניב ביותר הוא אתר אינטרנט משלכם.

 

בפוסט הזה נסביר בקצרה איך מקימים נכסים דיגיטלים, וננסה לענות על השאלה, מה עדיף לקנות נכס דיגיטלי מוכן או ללמוד איך להקים נכס דיגיטלי ולבנות לעצמנו מספר רב של נכסים דיגיטליים שייצרו עבורנו הכנסה של אלפי שקלים בחודש באופן פסיבי לחלוטין.
 

רוצים לקבל תוכנה ליצירת נכסים דיגיטליים רווחיים בקליק?

אפשרות להרוויח רווחים גבוהים - לחצו כאן עכשיו!


איך מקימים נכסים דיגיטלים ?

 

ניתן לחלק את תהליך הקמת הנכסים הדיגיטלים שלנו לכמה שלבים עיקריים:


שלב 1 - בחירת נישה
בשלב הזה לפני שנלמד איך לבנות נכס דיגיטלי אנחנו נערוך מחקר שוק, נבדוק אופציות שונות של תחומים ובהתאם לנתוני התנועה והתחרות אנחנו נבחר תחום שבו אנחנו נתמקד וסביבו נבנה את הנכס הדיגיטלי שלנו, חשוב כמובן שהתחום שנבחר יהיה גם כזה שאנחנו מתעניינים בו ויש לנו בו ידע מסויים, בצורה הזאת נוכל גם לייצר תוכן איכותי לנכס הדיגיטלי שלנו, וגם יהיה לנו יותר קל להתמיד מכיוון שנעסוק בתחום שאנחנו אוהבים ובצורה הזאת נגיע לתוצאות טובות יותר ונוכל להרוויח יותר כסף.

 

שלב 2 - הקמת נכס דיגיטלי ראשי : אתר אינטרנט
בשלב הזה אנחנו נלמד איך לבנות נכס אינטרנטי נקים נכס דיגיטלי ראשי מסוג אתר אינטרנט שזה בעצם נכס דיגיטלי אמיתי שהוא בבעלותנו ( בהמשך הפוסט נעמוד על ההבדלים בין נכסים דיגיטלים בבעלותנו כמו אתר אינטרנט לבין נכסים דיגיטלים שאין לנו שליטה עליו כמו דף פייסבוק , קבוצת פייסבוק או ערוץ יוטיוב).
ישנם כל מיני מערכות לבניית אתרים, אבל אין ספק שהמערכת המומלצת ביותר להקמת נכסים דיגיטליים בקליק זאת מערכת דיגיטל בלוקס שמאפשרת להקים נכסים דיגיטליים בקליק ולקדם אותם באינטרנט למקום ראשון בגוגל.
מערכת דיגיטל בלוקס כוללת גם מגוון רחב של קורסים נלווים לשיווק וקידום העסק שלכם כך שתוכלו לעקוף את כל המתחרים והרוויח הרבה יותר כסף מהנכס הדיגיטלי שלכם.

 

שלב 3 - הקמת נכסים דיגיטליים משניים
בשלב הזה אנחנו בעצם נקים נכסים דיגטליים משניים על מנת לקדם את הנכס הדיגיטלי הראשי שלנו במנועי החיפוש ועל מנת לייצר תנועת גולשים לעבר הנכס הדיגיטלי הראשי שלנו.
נכסים דיגיטליים משניים לדוגמא :
דף פייסבוק -  שבו נפרסם תכנים עם קישור לאתר שלנו
קבוצת פייסבוק - שאליה נצרף קהל יעד שמתעניין במוצרים או בשירותים אותם אנחנו משווקים ובעצם נבנה סביב הנכס הדיגיטלי שלנו קהילה
ערוץ יוטיוב - שבו נפרסם סרטוני וידאו ומדריכים שיביאו תנועת גולשים לעבר האתר שלנו

דף אינסטגרם - שבו נפרסם תמונות ונייצר תנועת גולשים לעבר הנכס הדיגטלי הראשי שלנו

ההבדל ביו הנכס הדיגטלי הראשי לבין נכסים דיגטליים משניים , הוא מאוד מהותי, מכיוון שבנכסים דיגיטלים משניים כגון קבוצת פייסבוק או ערוץ יוטיוב אין לנו שליטה ויכולים לסגור לנו את השאלטר בלחיצת כפתור ללא התרעה מוקדמת במידה ונבצע פעולה כלשהיא שהיא בניגוד לתנאי השימוש של אתרים כמו פייסבוק או יוטיוב או שהם ישנו את תנאי השימוש שלהם או את האלגוריתם שלהם.

 

ישנם מקרים רבים של עסקים שלמים שהתבססו על ערוץ יוטיוב או קבוצת פייסבוק בלבד והעסקים שלהם קרסו ביום בהיר אחד בשל סגירת הנכסים הדיגיטלים שלהם באופן חד צדדי ללא התרעה מוקדמת.

 

לכן אנחנו קודם כל מקימים נכס דיגיטלי ראשי, כלומר אתר אינטרנט בבעלותנו, ולאחר מכן מקימים נכסים דיגיטליים משניים בערוצי השיווק השונים וברשתות החברתיות.

 

שלב 4 - יצירת תוכן
בשלב הזה אנחנו בעצם נייצר תוכן איכותי ורלוונטי בהתאם לנישה שבחרנו בשלב הראשון ונפרסם את התכנים שלנו בכל הנכסים הדיגטליים שהקמנו, בצורה הזאת אנחנו בעצם מייצרים תנועה של גולשים לעבר הנכס הדיגטלי שלנו (טראפיק)
השלב הזה הוא השלב החשוב ביותר כי אתר ללא תוכן לא שווה שום דבר, התוכן הוא בעצם הלב של הנכס הדיגטילי שלנו וזה בעצם מה שייצר תנועת גולשים לנכס הדיגיטלי שלנו שאותה בעצם נהפוך בשלב הבא לכסף.

 

שלב 5 - מוניטיזציה
מוניטיזציה הוא מונח מקצועי בעולם הנכסים הדיגטליים ומשמעותו היא בעצם הפיכת תנועה של גולשים בנכסים דיגטלים לכסף !

 

לקנות או לבנות?

אחרי שהבנו את 5 כללי הזהב איך בונים נכסים דיגיטליים ננסה כעת לענות לשאלה שאיתה התחלנו את המאמר שלנו.
 

למי שלא מכיר את התחום הזה של נדל"ן דיגיטלי ונפגש לראשונה עם מונחים כמו "נכס דיגיטלי", "טראפיק" ו"מוניטיזציה", זה אולי נשמע כמו סינית.
אבל כפי שראינו, אם עובדים בצורה נכונה ובהתאם לחמשת השלבים שאותם סקרנו, ניתן בקלות להקים נכס דיגיטלי שייצר עבורנו כסף בצורה פסיבית כל חודש.

 

הרבה אנשים מחפשים קיצורי דרך ו"כפתורי קסם" למיניהם וצריך להבין שאין כפתורי קסם.
על מנת להצליח צריך ללמוד איך השיטה עובדת ובצורה הזאת אפשר ליישם את הדברים בצורה מעשית ולהתמקצע, כמו בכל תחום, הדבר נכון גם לתחום הנדל"ן הדיגיטלי.

כעת נגיד שעומדות לפנינו 2 אופציות:

להקים נכס דיגיטלי מ - 0 , כלומר ללמוד את כל התהליך ולבנות בעצמנו נכס דיגיטלי שייצר עבורנו כסף כל חודש בהשקעה התחלתית של כמה עשרות שקלים בלבד, נוכל להקים בעצמנו נכס שייצר עבורנו הכנסה חודשית של אלפי שקלים ואפילו עשרות שקלים בחודש.
 

או לחילופין, נוכל לרכוש נכס דיגיטלי מוכן שמייצר סכום מסויים כל חודש, אבל בשביל לרכוש אותו נאלץ להשקיע אלפי שקלים ולפעמים גם עשרות או מאות אלפי שקלים ( אנשים לא מוכרים דברים שווים ואיכותיים בזול ).

 

הקמת נכס דיגיטלי לבד - יתרונות וחסרונות!

אז תמיד יש כאלה שיחפשו דרכי קיצור, ישקיעו כמה עשרות אלפי שקלים ברכישת נכס דיגיטלי, במקרה הטוב יקח הרבה מאוד זמן עד שהם יחזירו את ההשקעה שלהם ויתחילו להרוויח כסף.
במקרה הפחות טוב, הכסף שהשקיעו פשוט ירד לטימיון הם יפסידו כסף!

 

החיסרון בהקמת נכס דיגיטלי לבד:
החיסרון העיקרי בהקמת נכס דיגיטלי לבד על פני רכישת נכס דיגיטלי, הוא שאתם תצטרכו להשקיע בהתחלה, על מנת ללמוד את התחום ותצטרכו להשקיע מהזמן שלכם בשלב הראשון, אבל אתם צריכים לזכור שכל פעולה שתבצעו וכל דקה שתשקיעו תצדיק את ההשקעה ותחזור אליכם בהמשך, לאחר תקופה מסויימת בצורה של כסף מזומן ישירות לחשבון הבנק שלכם!

 

היתרון בהקמת נכס דיגיטלי לבד הוא עצום:

1.מקצוע רווחי לחיים!
קודם כל אתם לומדים מקצוע שיעזור לכם להרוויח הרבה מאוד כסף בעתיד, הקמת נכס דיגיטלי כולל הקמת אתר אינטרנט, עיצוב האתר, קידום האתר, שיווק האתר, כתיבת תוכן, זה מקצוע שלם שברגע שתלמדו אותו ותשלטו בו תוכלו להרוויח הרבה מאוד כסף!

2.ברגע שתבינו את התהליך, למה שתסתפקו בנכס אחד?
תוכלו לייצר לעצמכם כמה נכסים דיגיטליים שכל אחד מהם ייצר עבורכם כסף כל חודש בצורה פסיבית לחלוטין.

3.ברגע שתבינו את התהליך, תוכלו להפוך לקבלני נדל"ן דיגיטלי!
במקום לעבוד קשה תוכלו למצא ספקים חיצוניים ולעבוד בצורה של אווטסורסינג, כלומר להעסיק פרילנסרים שיבצעו עבורכם חלק מהמטלות של תחזוקת הנכס הדיגיטלי שלכם, כמו כתיבת תוכן, קידום האתר וכו'... ואתם תוכלו לשלוט על הכל מלמעלה ולספור את הכסף כל הדרך אל הבנק.

4. השלב הבא - מסחר בנדל"ן דיגיטלי!
ברגע שתייצרו לעצמכם כמה נכסים דיגיטלים מניבים תוכלו לעסוק במסחר בנדל"ן דיגיטלי, תוכלו להשכיר את האתר שלכם ולמכור חלק מהנכסים שלכם בתמורה לסכומים שלא דמיינתם, אתרי אינטרנט רווחיים נמכרים היום בעשרות אלפי שקלים ויש לזה ביקוש עצום שהולך וגובר מיום ליום! 

לסיכום,

התחום של נדל"ן דיגיטלי, הוא ללא ספק הדבר הבא בתחום תעשיית הכסף בתחום הדיגיטל, אז אם אתם רוצים להפוך לקבלני נדל"ן דיגיטלי ולהרוויח כסף במקום להשקיע ממיטב כספכם ולזרוק כסף לפח, אז התשובה היא ברורה!
עדיף ללמוד כיצד להקים נכסים דיגיטליים לבד בהשקעה של כמה עשרות שקלים ולהפוך אותם למכרה זהב מאשר לרכוש נכסים דיגטליים, להשקיע עשרות אלפי שקלים ולזרוק את הכסף שלכם לפח!

 
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
בניית אתרים              בניית אתר WIX     בניית אתר LOGOSITE    פרסום ושיווק               עיצוב גרפי               טיפים            פיתוח אפליקציות    בניית אתר חינם
בניית אתר חינם             תבניות WIX          אודות המערכת                פרסום בגוגל               עיצוב לוגואים             מאמרים          בקרוב....              www.Logosite.co.il
מערכת LOGOSITE      גלריות WIX          מאפייני המערכת              פרסום בפייסבוק           עיצוב באנרים             בלוג                                         www.Logosite.org         
מערכת WIX                 באנרים WIX          מחירים                          קניית לייקים לפייסבוק    עיצוב באנרים             שאלות ותשובות                         www.Logosite.net
מערכת WEBZAI                                                                         קניית צפיות ליוטיוב        עיצוב כרטיסי ביקור 
קידום אתרים (בקרוב)                                                                    סרטוני תדמית              עיצוב פליירים
מבצעים בניית אתרים                                                                     QR קוד חינם               סרטוני תדמית
דרופשיפינג                                                                                  כתיבה שיווקית             אנימציות HTML5            
 קורס דרופשיפינג                                                                         כתיבת מאמרים